Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Anykščiuose vyksta ypač daug profesionaliojo meno renginių, festivalių.Reikia pripažinti, kad į daugelį tokių renginių kaimuose gyvenantys žmonės ne visada turi laiko bei galimybių atvykti  - renginiai vyksta po darbo valandų, prastas susisiekimas viešuoju transportu.Kaip manote, ar profesionaliojo meno sklaida nėra išskirtinai  koncentruota tik į miesto gyvenimą? Ką siūlytumėte, kad profesionalusis menas kuo plačiau pasklistų ir po visą Anykščių rajoną? O gal kaimų gyventojams pakanka meno mėgėjų kolektyvų?

 Jolanta PUPKIENĖ, Anykščių kultūros centro Troškūnų padalinio vadovė, režisierė:

- Žmonės įsivaizduoja, kad yra kažkoks katilas, krūva pinigų, kelios kultūros įstaigos, kurios gali elgtis taip, kaip sugalvoja ir, pavyzdžiui, pakviesti kokį nors operos solistą, šokių kolektyvą ir juos nuvežti į Surdegį ar Troškūnus, Kavarską ar Svėdasus. Praktiškai profesionalūs atlikėjai reikalauja tam tikrų sąlygų ir gan dažnai tos sąlygos atitinka tik Anykščių kultūros centre. Be tokio profesionalo nepastatysi po medžiu, kad jis dainuotų. Menas turi ir tam tikrus reikalavimus.
Be to, rašyti projektus ir kviestis profesionalius atlikėjus nėra uždrausta nei vieniems kaimo kultūros namams.Anykščkių kultūros centro vadovė darbuotojus nuolat skatina galvoti, kaip profesionalųjį meną atvežti į mūsų kraštus.
Būtų labai gražu, jei kiekvieną kaimą pasiektų profesionaliojo meno renginiai,tačiau tai ne visai įmanoma. Į Troškūnus esame išsikėlę tikslus atvežti pačius įdomiausius projektus, bet tam mes turime erdvių - esame tuo apdovanoti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Labai gera diskusija.Kodėl Troškūnuose gali kas mėnesį koncertuoti profesionalai, o kituose vietose negali.Ar žmonės kaimo kalti, kad jų krašte apsnūdę kultūros darbuotojai.

  Prieš 4 savaičių
 • Valytoja

  Nuoroda

  Darbšti bet ne ten kur reikia

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Valytoja Nuoroda

  Stovontiems su švabra ir užstrigusiems laike sunku suprasti apie profesionalius dalykus.

  Prieš 4 savaičių
 • Profesionalus menininkas nebūtinai visada tik brangiai apmokamas. Yra Lietuvoje daug pavyzdžių, kai pasaulinio lygio atlikėjai lietuviai, menininkai dovanoja savo pasirodymus įvairiose provincijose. Tai priklauso kaip tos vietovės vietiniai kultūros strategai bendrauja su menininkais.

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  atsakymas į: ? Nuoroda

  kur yra kalbama apie honorarų dydį, tema ne apie tai

  Prieš mėnesį