Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (10)

Šį šeštadienį bus nepastoviai debesuota. Vakariniuose rajonuose kai kur trumpai palis, galima perkūnija. Vėjas pietinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai.


Rugpjūčio 18 d. kai kur trumpai palis. Temperatūra naktį 9–14, vakariniuose rajonuose vietomis 15–17, dieną 23–28 laipsniai.

 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Taigi aha !

    Nuoroda

    Bus debesovanno s pragiedruliasami! :) :) :)

    Prieš 12 mėnesių