Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

Ji:
- Brangusis, atostogaukime Bahamose.
Jis:
- Tai neįmanoma, juk mes turime pagalvoti apie skolas.
Ji:
- Bet mes juk apie jas galime galvoti ir Bahamose...

Komentaras

Kurkliai:„Geriau tegu rodo turistam srutomis laistomus laukus prie Kurklių . Tai kvapų " SPA objektas" , pasivaikštant unikalių azoto kvapų prisotintais laukais, leidžiantis patirti įspudingą kiaulydės kvapą, kurortinio miesto prieigose"

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybės administracija, penktadienį, rugpjūčio 16-ąją, paskelbė, kad laikraščiai ,,Anykšta“ ir ,,Šilelis“ laimėjo po vieną iš viešinimo konkursų. ,,Šilelyje“ savivaldybė per ateinačius šešis mėnesius ketina išspausdinti informacijos už 2000 eurų, ,,Anykštoje“ - už 3000 eurų. ,,Šilelis“ laimėjo mažiausios kainos konkursą, ,,Anykšta“ - ekonominio naudingumo konkursą.

 

,,Anykštos“ publikacijos, kuriomis bandoma demaskuoti melagingą tiražą nurodančius konkurentus - laikraštį ,,Šilelis“, nėra kova dėl savivaldybės pinigų. UAB,,Anykštos redakcija“ kiekvieną mėnesį vien valstybės socialinio draudimo (VSD) įmokų sumoka panašią sumą, kurią per artimiausią pusmetį gausime už Anykščių savivaldybės administracijos informacijos viešinimą, tad finansine prasme tai žaidimas, dėl kurio žvakių deginti neverta. Tačiau nėra moralu apsimesti, kad viskas puiku, kai ,,Šilelio“ tiražas, o drauge ir visa UAB ,,Atvirai“ finansinė veikla kelia didelių abejonių.

/.../

Mes rašome, kad ,,Šilelis“ meluoja tiražą, o jo ir abiejų ,,Nykščių“ vadovas L.Bitvinskas atsikerta - o ,,Anykšta“ ,,Katalonijos dangų“ pavadino ,,Kanalizacijos dangčiu“. Visiškas Katalonijos dangtis! Logikos tiek pat, kiek subartam už rūkymą viešoje vietoje atsikirsti: ,,tu pats storas“. Galima įrodinėti, kad juoda yra balta, kad ruda - geltona, bet kad juoda yra daržovės, o balta - tai trys gervės, viena iš jų antis, o keturios - skrenda į pietus - sudėtinga. Tiesiog Kanalizacijos dangus!

Savivaldybės konkursas, kuriame 40 proc. lėmė pasiūlymo kaina, 20 procentų tiražas, 20 proc. prenumeratorių skaičius, 20 proc. leidinio periodiškumas, ,,Šilelio” įsitikinimu, buvo skirtas ,,Anykštai”, mat meras Sigutis Obelevičius yra šio teksto autoriaus švogeris (lyg to kas nors dar nežinojo). Paieškokime čia Katalonijos dangčio. ,,Šilelis” nurodo 3000 tiražą, ,,Anykšta” - vidutinį 2850 tiražą. Pagal šį parametrą ,,Šilelis” laimi. Logiška, jog daugiau prenumeratorių turės tas leidinys, kurio didesnis tiražas. Du nulis ,,Šilelio” naudai. Kainą konkursui jie pasiūlė žymiai mažesnę : 3- 0. Na, mes garbės įvartį pelnėme tik dėl didesnio periodiškumo. Šitai jau net ,,Šileliui” buvo sunku suklastoti. Žodžiu, faktai liudija, kad ,,melagis melavo, per tiltą važiavo”, kol užkliuvo už Katalonijos dangčio.   

Plačiau - šeštadienio ,,Anykštoje".

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • uzkniso

  Nuoroda

  Uzkniso to balvono paistalai net neidomu skaityt

  Prieš 6 mėnesių
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Visai geras str. Paaiškinta suprantamai.

  Prieš 6 mėnesių
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Visai geras str. Paaiškinta suprantamai.

  Prieš 6 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Paistalai kazkokie visai nukvakes tas straipsnio autorius matyt jam jam I pencija laikas

  Prieš 6 mėnesių
 • xxx

  Nuoroda

  Jau Šmigelskui savsiem pipic totalus Gusto klientas

  Prieš 6 mėnesių
 • Ei! :)

  Nuoroda

  Apdovanokite kas nors Šmigelską "Kanalizacijos dangčio" ordinu. Už nuopelnus!

  Prieš 6 mėnesių
 • Morka

  Nuoroda

  Toks ir laimėjimas, kai pirmas kvietimas buvo atšaukras, o antras padalintas kiekvienam pagal nuopelnus :)
  Kam tuomet šitos gaidžių peštynės, jei vištelė taip pasirinko....

  Prieš 6 mėnesių
 • Faktas kaip blynas !

  Nuoroda

  Kanalizacijos dangčio lygio straipsniokas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Cne

  atsakymas į: Faktas kaip blynas ! Nuoroda

  Gal toliau imkis Vaigino vertinimo...

  Prieš 6 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Galingai užvažiuota. Bėgu pirkt laikraščio!

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau