Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Rugpjūčio 17-osios naktį Svėdasų seniūnijos Vaitkūnų kaime išvartyti biotualetai, kurie buvo atvežti buvusios Kunigiškių mokyklos bendruomenės susitikimui.


Gyventojai įtaria, kad tai - chuliganų darbas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bauskit

  Nuoroda

  Aišku, kad reikia baust to namo gyventojus, katrie augina piktžolynus ir laiko tarp žolių savo techniką. Būt tvarkingi žmonės, tai piktžolynus nušienautų. Užtai gal tyčia tuos tualetus išvartė žalieji, neapsikentę nevaleikų ūkinykų.

  Prieš 3 savaičių
 • Žaliasis patrulis

  Nuoroda

  Pagal fotofaktą teritorijos valdytojui galima surašyti protokolą dėl nešienaujamų aikštelės pakraščių, bei aikštelės teritorijos, esančios prie visuomeninio pastato ir skirti baudą pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.

  Prieš 4 savaičių
 • гость

  Nuoroda

  Ar ne interesnai gaunasi - kai renginiui žmonės ruošėsi , tai jokia Ainykšta nė kriukt ... Kai šikanus apvertė - visur skalambijama .... Gal šikanų išvartymas , labiau vertas dėmesio , negu pats renginys ? Jeigu ne jie - niekas ir nežinotų , kad kažkas tame kaime vyko .......

  Prieš 4 savaičių
 • Bjauru

  Nuoroda

  Kai šiteip. Ale kam reikalingi tie biotualetai. Negi už krūmų negalima nusišvilpti. Krūmų pilna, atsitupei ir nereikia jakių tualetų. Dabar tik ličnas rupestis policijai ir bendruomenės vadovams.

  Prieš 4 savaičių
 • Kas kam rūpi

  Nuoroda

  Kai kam rūpi prasmingas renginys, o kai kam tik šikinykai. Kam tokia kvaila tema rašyti straipsnį ir komentuoti? Reikėjo atvažiuoti ir pasižiūrėti, kokia graži šventė buvo. O dabar atrodo, kad jokioos šventės nebuvo, tik šikinykai apversti.

  Prieš 4 savaičių
 • Cia maciau

  Nuoroda

  Tiurbys atbego, prisiko, apverte ir dar bande man kysi duot, kad tyleciau,nu zodziu bande ta pati ka padare su Anyksciu krastu

  Prieš 4 savaičių
 • Niekai

  Nuoroda

  Renginys buvo labai gražus, įdomus. O tie išvartyti tuialetai tai vieni niekai. Prasmingos šventės chuliganizmas nesugadino. Anykšta be reikalo tai paviešino. Geriau aprašykit susitikimą, o ne visokius blogų žmonių išpuolius. Gal policija išsiaiškins ir nubaus chuliganus arba jų tėvus. Negali taip būti, kad niekas niekop nematė.

  Prieš 4 savaičių
 • Aišku

  Nuoroda

  kad čia vietinių chuliganėlių darbas. Per naktis šlaistosi po kaimą, girtauja, chuliganavokja. Policijos darbuotojų čia žmonės nematė gal kokį pusmetį, apylinkės igaliotinio visai nepažįsta. Ne tik tualetus čia gali chuliganai išvaretyti, bet ir didesnių nuostolių pridaryti.

  Prieš 4 savaičių
 • Nuoroda

  Kai kurie kaimiečiai nemoka naudotis

  Prieš 4 savaičių
 • tai reikejo

  Nuoroda

  pakelt sutvarkyt ,but patriotiskam o ne kgb metodu ,skusti

  Prieš 4 savaičių
Įkelti daugiau