Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)

Rugpjūčio 17-osios naktį Svėdasų seniūnijos Vaitkūnų kaime išvartyti biotualetai, kurie buvo atvežti buvusios Kunigiškių mokyklos bendruomenės susitikimui.


Gyventojai įtaria, kad tai - chuliganų darbas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bauskit

  Nuoroda

  Aišku, kad reikia baust to namo gyventojus, katrie augina piktžolynus ir laiko tarp žolių savo techniką. Būt tvarkingi žmonės, tai piktžolynus nušienautų. Užtai gal tyčia tuos tualetus išvartė žalieji, neapsikentę nevaleikų ūkinykų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Žaliasis patrulis

  Nuoroda

  Pagal fotofaktą teritorijos valdytojui galima surašyti protokolą dėl nešienaujamų aikštelės pakraščių, bei aikštelės teritorijos, esančios prie visuomeninio pastato ir skirti baudą pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.

  Prieš 6 mėnesių
 • гость

  Nuoroda

  Ar ne interesnai gaunasi - kai renginiui žmonės ruošėsi , tai jokia Ainykšta nė kriukt ... Kai šikanus apvertė - visur skalambijama .... Gal šikanų išvartymas , labiau vertas dėmesio , negu pats renginys ? Jeigu ne jie - niekas ir nežinotų , kad kažkas tame kaime vyko .......

  Prieš 6 mėnesių
 • Bjauru

  Nuoroda

  Kai šiteip. Ale kam reikalingi tie biotualetai. Negi už krūmų negalima nusišvilpti. Krūmų pilna, atsitupei ir nereikia jakių tualetų. Dabar tik ličnas rupestis policijai ir bendruomenės vadovams.

  Prieš 6 mėnesių
 • Kas kam rūpi

  Nuoroda

  Kai kam rūpi prasmingas renginys, o kai kam tik šikinykai. Kam tokia kvaila tema rašyti straipsnį ir komentuoti? Reikėjo atvažiuoti ir pasižiūrėti, kokia graži šventė buvo. O dabar atrodo, kad jokioos šventės nebuvo, tik šikinykai apversti.

  Prieš 6 mėnesių
 • Cia maciau

  Nuoroda

  Tiurbys atbego, prisiko, apverte ir dar bande man kysi duot, kad tyleciau,nu zodziu bande ta pati ka padare su Anyksciu krastu

  Prieš 6 mėnesių
 • Niekai

  Nuoroda

  Renginys buvo labai gražus, įdomus. O tie išvartyti tuialetai tai vieni niekai. Prasmingos šventės chuliganizmas nesugadino. Anykšta be reikalo tai paviešino. Geriau aprašykit susitikimą, o ne visokius blogų žmonių išpuolius. Gal policija išsiaiškins ir nubaus chuliganus arba jų tėvus. Negali taip būti, kad niekas niekop nematė.

  Prieš 6 mėnesių
 • Aišku

  Nuoroda

  kad čia vietinių chuliganėlių darbas. Per naktis šlaistosi po kaimą, girtauja, chuliganavokja. Policijos darbuotojų čia žmonės nematė gal kokį pusmetį, apylinkės igaliotinio visai nepažįsta. Ne tik tualetus čia gali chuliganai išvaretyti, bet ir didesnių nuostolių pridaryti.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Kai kurie kaimiečiai nemoka naudotis

  Prieš 6 mėnesių
 • tai reikejo

  Nuoroda

  pakelt sutvarkyt ,but patriotiskam o ne kgb metodu ,skusti

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau