Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)

„Buvo buvo, kaip nebuvo, bet galėjo būt blogiau!“, – šmaikščiu aktoriaus Andriaus Kaniavos eilėraščiu ir jį palydėjusia juoko banga Anykščiuose šiąnakt baigėsi dvyliktasis nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“. Akustinės muzikos gerbėjams jis padovanojo galybę kultūrinių susitikimų, spalvingų emocijų ir pažadą susitikti kitais metais. Ir jau ne bardų, o kultūros festivalyje „Purpurinis vakaras“.

 Ketvirtadienio popietę prasidėjęs bardų muzikos albumų paroda, dokumentinių filmų peržiūra bei miestui dovanotu koncertu, penktadienį ir šeštadienį festivalis pasiūlė gausybę fotografijos, poezijos, muzikos, kino ir teatro renginių.

    Kol Dainuvos slėnyje buvo ruošiamasi didiesiems koncertams, Anykščių menų inkubatoriuje atidaryta fotomenininko, spaudos fotografo Ramūno Danisevičiaus paroda „Muzika – mano gyvenimas: pasaulio scenos žvaigždės Lietuvoje“, kurioje iš 62 juodai baltų fotografijų žvelgia nuo 2000-ųjų  Lietuvoje koncertavusios muzikos legendos.

    L. ir St. Didžiulių viešojoje bibliotekoje savo poeziją skaitė poetė, aktorė, dramaturgė bei leidėja Daiva Čepauskaitė, kurios tekstus bardai dažnai dainuoja. Susitikime dalyvavo maestro Andrius Kulikauskas bei jaunoji bardė Gintarė Bauerytė.

    Dar vienas skaitymų seansas vidurnaktį surengtas Anykščių koplyčioje – pasaulio anykštėnų kūrybos centre. Čia aktorius Daumantas Ciunis bei birbynininkas Egidijus Ališauskas pristatė literatūrinę – muzikinę programą „Vaižgantas – taikusis provokatorius“, skirtą Juozo Tumo – Vaižganto metams paminėti.

    Penktadieniui virtus šeštadieniu, „Purpurinis  vakaras“ prasidėjo jaunųjų pasirodymu aikštėje prie kultūros centro. Vytauto Kernagio sceninio meistriškumo stovyklos vadovė Raminta Naujanytė – Bjelle Anykščiams pristatė jaunuosius auklėtinius,. Kur kas trankiau į „Vaikų ir bardų vidudienį“ įžygiavo Jonas Baltokas ir JieDu – Klaipėdos Pilies teatro aktoriai Vilija ir Ramūnas Šepučiai, pakvietę mažuosius festivaliautojus įsijungti į muzikinę programą „Ar jau atvažiavom?“.

    Vytaro Radzevičiaus moderuojamas pokalbis su  aktore Kristina Kazlauskaitė „Apie gyvenimo ir teatro žaidimus“ peraugo į jaukų, šiltą ir itin smagų pašnekesį, pagardintą scenos nuotykių prisiminimais  ir smagiomis išpažintimis.

    Kino režisierė Giedrė Beinoriūtė pristatė savo naujausią filmą „Kvėpavimas į marmurą“, pastatytą pagal to paties pavadinimo Lauros Sintijos Černiauskaitės romaną.

    Kokybiškos muzikos irgi buvo su kaupu: Didžiuosiuose penktadienio bei šeštadienio koncertuose muzika skambėjo net 12 valandų! Penktadienį scenoje pasirodė pirmąją savo kompaktinę plokštelę ką tik išleidęs Valentinas Abarius, nuotaikingasis Gytis Ambrazevičius su  grupe, grupės „Airija“ lyderis Darius Mileris – Nojus, svajingoji Jurga Šeduikytė su scenos partneriu Giedriumi Naku, styginių kvartetą prisijaukinusios „Baltos varnos“ bei šarmingasis Domantas Razauskas, su ištikimuoju bičiuliu Sauliumi Petreikiu bei tuo pačiu styginių kvartetu, vadovaujamu Vytauto Mikeliūno.

    Gausią šeštadienio koncerto publiką sveikino dar nepamirštos grupės „Deficitai“ narė Aldona Stankutė, linksmasis Jonas Baltokas ir JieDu, po netrumpos pertraukos į festivalį grįžęs Aleksandras Makejevas su Asta Dindaite, išmintingo žodžio meistras Vladas Bagdonas, dainuojamosios poezijos mohikanas Kostas Smoriginas, festivalio naujokas Kazimieras Likša su grupe, ypatingų ovacijų sulaukęs romantiškasis Gytis Paškevičius bei scenos nenuorama aktorius Andrius Kaniava. Visas tris dienas festivalyje sklandė ir svajingosios fado muzikos melodijos, kurias dovanojo svečiai iš Portugalijos Celia Leira, Pedro Amendoeira bei Joao Filipe.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Virš žolės

  Nuoroda

  O tik Purpurinis vakaras trypią mielą Anykščių žemę? Velnio akmuo ir kiti festivaliai palei debėsis skraido??? Gal išvis Anykščius palikti su savo gražia žole ir tegul visi Kiemsargiai joje turškiasi...

  Prieš 6 mėnesių
 • cia bagotufestivalis

  Nuoroda

  juk ne visi gali ipirkti bilieta ,

  Prieš 6 mėnesių
 • Galima neiti

  atsakymas į: cia bagotufestivalis Nuoroda

  Juk yra ir nemokamu festivalio renginiu

  Prieš 6 mėnesių
 • O?

  Nuoroda

  O kur Juozo pasisakymas apie šį festivalį??? Ar žolė neištripta? Ar mašinos gerai sustatytos? Ai ar matė Juozas kaip mašinos sustatytos gaisrininkų saloj?

  Prieš 6 mėnesių
 • tai kiek sumokejo

  Nuoroda

  savivaldybe musu europiniusiam renginiui

  Prieš 6 mėnesių
 • na

  atsakymas į: tai kiek sumokejo Nuoroda

  o kas survarkis isrtypta zole?

  Prieš 6 mėnesių
 • Kiemsargis

  atsakymas į: na Nuoroda

  Kiek dar niokios šitas pestivalis Anykščių šilelį?

  Prieš 6 mėnesių