Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

Ji:
- Brangusis, atostogaukime Bahamose.
Jis:
- Tai neįmanoma, juk mes turime pagalvoti apie skolas.
Ji:
- Bet mes juk apie jas galime galvoti ir Bahamose...

Komentaras

Kurkliai:„Geriau tegu rodo turistam srutomis laistomus laukus prie Kurklių . Tai kvapų " SPA objektas" , pasivaikštant unikalių azoto kvapų prisotintais laukais, leidžiantis patirti įspudingą kiaulydės kvapą, kurortinio miesto prieigose"

Komentuoti
Tikriausiai kiekvienam yra tekę ieškoti geros vietos, kur pavalgyti Vilniuje. Kad būtų pasirinkta kokybiška ir jauki vieta, reikia peržvelgti daugybę jos vertinimo kriterijų: ar paslaugus personalas, ar profesionalus virtuvės šefas, ar kokybiškas maistas, ar originalios maisto idėjos, ar gausus patiekalų pasirinkimas, ar maloni aplinka ir pan. Trumpai tariant, pavalgius gerame restorane, iš jo reikia išeiti ne tik sočiam, bet ir laimingam.
Veikiausiai nesuklysime pasakę, kad renkantis restoraną labai svarbu įvertinti jo strateginę vietą. Kaip bebūtų keista, patogioje vietoje įsikūręs restoranas ne visada yra geriausias ir lankomiausias. Neretai užmiestyje įsikūrę restoranai yra pelnę labai gerą vardą ir norint į juos patekti būtina iš anksto atlikti staliuko rezervaciją.
Vertinant vietas, kur pavalgyti Vilniuje, reikia žinoti, kad galimi trys pasirinkimo variantai: Vilniaus centras (senamiestis), Vilniaus rajone įkurtos aktyvios traukos zonos (dažniausiai arčiau Vilniaus centro) bei didieji prekybos ir pramogų centrai, kuriuose gausu maitinimo įstaigų. Pastebima, kad vieta, kur pavalgyti Vilniuje, dažniausiai pasirenkama pagal tai, kur leidžiamas laisvalaikis, kur aktyviausiai verda šalies gyvenimas, kur strategiškai geresnės ir patogesnės atvykimo galimybės, kur didesnis maitinimo įstaigų pasirinkimas bei kokie yra asmeniniai poreikiai. 
Tad trumpai ir abstrakčiai įvertinti, koks restoranas Vilniuje yra vertas dėmesio – sunku. Iš pirmo žvilgsnio įvertinama strateginė vieta ir žmonių srauto pasiskirstymai (atsižvelgiama į sezoniškumą, kuris lemia didesnius turistų srautus; į paros laiką, nes turistai aktyviausi ryte, vietiniai gyventojai pietų metu, o svečiai ir aktyvūs pramogautojai – vakare bei savaitgaliais). Visa tai įvertinus pradedama kruopštesnė vietos, kur pavalgyti Vilniuje, analizė. Yra nemažai kriterijų, kurie nulemia restorano vertinimą.
Pirma – tinkamai parinktas personalas. Jis turi išsiskirti paslaugumu, pavyzdingu elgesiu ir gebėjimu profesionaliai priimti bei aptarnauti svečius.
Antra – maisto ir gėrimų kokybė bei jų pateikimo originalumas. Tai vertinant atsižvelgiama į virtuvės unikalumą (tipą, stilių ir jų tarpusavio dermę), patiekalų asortimentą (jų rūšis, suderinamumą ir kainos bei kokybės santykį), patiekalų ingredientų kokybę (kilmę, šviežumą) ir patiekalų kompleksiškumą (ingredientų kiekį, garnyrą, gaminimo techniką).
Trečia – restorano įrengimas ir dizainas. Svarbi ne tik vidinė restorano aplinka (baldai, stalo dekoras, bendra restorano atmosfera, bet ir bendras patiekalo patiekimas (naudojami indai, įrankiai, įvairios reikalingos serviravimo priemonės, estetika lėkštėje ir bendras stilius).
Nors įvardyti kriterijai laikomi pagrindiniais vertinant restorano kokybę, tačiau taip pat svarbu įvertinti ir bendrą valgiaraštyje siūlomų patiekalų ir gėrimų dermę, jų atitiktį restorano tipui. Tarp jų turi vyrauti dermė.
Tad norint ne tik skaniai pavalgyti, bet ir prabangiai praleisti laiką, vertėtų rinktis kokybiškas ir itin gerai vertinamas vietas, kur pavalgyti Vilniuje. Ieškodami atsakymo į klausimą „Kur pavalgyti Vilniuje“, neužmirškite įvertinti visų kokybės aspektų.
 
Užsak. nr. 898