Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Pirmadienį gyventojų kvietimu Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvavo susitikime prie Okuličiūtės dvarelio - šioje teritorijoje iškilo problemų dėl eismo organizavimo.


"Turi gyventojai į namo kiemą  šalia Okuličiūtės dvarelio du įvažiavimus, pasidarę tokį eismą ratu.Dabar dvarelio sklypo geodezinis "kapčius" stovi vidury tokio keliuko savavališko.Buvo lyg ir sutarta, kad gyventojai kokį metrą įvažiuos į tą sklypą, bet, deja, dabar gavosi taip, kad išmindė pasėtas pievutes mašinom", - apie problemos esmę pasakojo S.Žiogelis.
Anot D.Žiogelio, į Okuličiūtės dvarelio teritoriją dabar važiuoja kas tik nori.
"Važiuoja ir "šnapso" išgerti, ir į upę pažiūrėti, tepalų pripilstė", - sakė vicemeras.
Po susitikimo su gyventojais valdžia spręs, ką daryti toliau - galbūt bus apsiribojama kelio ženklų įrengimu. Jeigu Okuličiūtės dvarelio kaimynai pageidaus įvažiavimą į savo kiemą pasidaryti per nuosavą žemę, gali tekti nupjauti vieną žaliuojantį medį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Paprastai tokius klausimus sprendžia savivaldybės administracija. Peršasi išvada, kad diektoės pavaduotoja savo pareigas perleido mero pavaduotojui :)

    Prieš mėnesį