Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)

Pirmadienį gyventojų kvietimu Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvavo susitikime prie Okuličiūtės dvarelio - šioje teritorijoje iškilo problemų dėl eismo organizavimo.


"Turi gyventojai į namo kiemą  šalia Okuličiūtės dvarelio du įvažiavimus, pasidarę tokį eismą ratu.Dabar dvarelio sklypo geodezinis "kapčius" stovi vidury tokio keliuko savavališko.Buvo lyg ir sutarta, kad gyventojai kokį metrą įvažiuos į tą sklypą, bet, deja, dabar gavosi taip, kad išmindė pasėtas pievutes mašinom", - apie problemos esmę pasakojo S.Žiogelis.
Anot D.Žiogelio, į Okuličiūtės dvarelio teritoriją dabar važiuoja kas tik nori.
"Važiuoja ir "šnapso" išgerti, ir į upę pažiūrėti, tepalų pripilstė", - sakė vicemeras.
Po susitikimo su gyventojais valdžia spręs, ką daryti toliau - galbūt bus apsiribojama kelio ženklų įrengimu. Jeigu Okuličiūtės dvarelio kaimynai pageidaus įvažiavimą į savo kiemą pasidaryti per nuosavą žemę, gali tekti nupjauti vieną žaliuojantį medį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Paprastai tokius klausimus sprendžia savivaldybės administracija. Peršasi išvada, kad diektoės pavaduotoja savo pareigas perleido mero pavaduotojui :)

    Prieš 6 mėnesių