Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti
2002-ųjų rinkimus laimėjo Dariaus Gudelio liberalai
2000-ųjų Anykščių rajono Tarybos rinkimus laimėjusi Leono Alesionkos vadovaujama LDDP ryškias pergales šventė visose keturiose Anykščių miesto apylinkėse. Po pustrečių metų, per 2002-ųjų rinkimus miestiečiai puolė į priešingą pusę - visose miesto apylinkėse triumfavo Dariaus Gudelio liberalai, laimėję rinkimus ir visoje apygardoje.

 

2000-ųjų Anykščių rajono Tarybos rinkimus laimėjusi Leono Alesionkos vadovaujama LDDP ryškias pergales šventė visose keturiose Anykščių miesto apylinkėse. Po pustrečių metų, per 2002-ųjų rinkimus miestiečiai puolė į priešingą pusę -  visose miesto apylinkėse triumfavo Dariaus Gudelio liberalai, laimėję rinkimus ir visoje apygardoje.

2000-aisiais LDDP daugiausiai balsų surinko 16 iš 37 apylinkių. 12-oje nugalėjo konservatoriai, 8-ose Valstiečių partija, 1-oje (Šeriuose) LSDP.

2002-aisiais 17-oje apylinkių stipriausi buvo liberalai, 11 –oje „valstiečiai“, 5- LSDP, 3- konservatoriai, 1-oje (Dabužiuose) krikščionys demokratai.

Konservatoriams abiejuose rinkimuose buvo ištikimi Traupio ir Levaniškio rinkėjai. Valstiečiai ir 2000 ir 2002 metais laimėjo rinkimus Šovenių, Staškūniškio (šiame kaime gyvena partijos skyriaus lyderiai Bronislava ir Petro Šostuchos) ir Vašuokėnų apylinkėse. O 2002-aisiais Staškūniškyje surinkę 70 proc. balsų valstiečiai, ko gero, pasiekė savotišką rekordą. Netgi Sigito Obelevičiaus „tėvonijoje“ Traupyje  už jo vadovaujamą konservatorių partiją balsuoja „tik“ apie 60 proc. rinkėjų.

Tradiciškai didesnėse apylinkėse sėkmė lydi didesnes partijas. 2002-aisiais rinkimus Svėdasuose, Kavarske ir Troškūnuose laimėjo liberalai, 2000-aisiais Svėdasuose nugalėjo konservatoriai, o Troškūnuose ir Kavarske – LDDP.

2000-aisiais rinkimuose dalyvavo 60,92 proc. Anykščių rajono rinkėjų, o 2002-ais - 56,68 proc.

2000-aisiais LDDP laimėjo 8 vietas, konservatoriai -7, valstiečiai -3, Naujoji sąjunga  ir  LSDP -  po 2, Tėvynės liaudies partija, krikščionys demokratai ir liberalų sąjunga – po 1.

2002-aisiais liberalai iškovojo 8 mandatus, LSDP – 5, valstiečiai ir konservatoriai – po 4, krikdemai -2, Naujoji sąjunga ir liberaldemokratai – po 1 mandatą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta