Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (13)

Ketvirtadienį Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose buvusio Anykščių mero Kęstučio Tubio byloje liudiję anykštėnai Rimvydas ir Karolė Kugiai pateko į tikrą mėsmalę. Teisme paaiškėjo, kad R.Kugys, kurio epizodas gali būti esminiu K.Tubio byloje, prieš Naujuosius metus iš vieno Anykščių verslininko ir politiko gavo 15 tūkst. eurų.

Pats R.Kugys teismui sakė, jog šie pinigai jam buvo paskolinti. K.Kugienė sakė, kad gauta suma buvo mažesnė - 13 tūkst. eurų. Pasak K.Kugienės, šių pinigų jos vyrui reikėjo, kad grąžintų paskolą. O vieno iš K.Tubio advokatų paklausta, ar jos vyras turės grąžinti iš politiko ir verslininko gautus pinigus sakė: ,,Kiek žinau – ne“.

 

R.Kugys kelis kartus K.Tubio advokatams aiškinosi, jog jis nėra narkomanas. Už narkomanijos motyvo užsikabinta dėl R.Kugio telefoninio pokalbio su vaikystės draugu Romualdu Kalade. Per šį pokalbį R.Kugys prašė R.Kaladės pervesti pinigus K.Tubio komitetui, tačiau pokalbio pradžioje vyrai ,,paišsidirbinėjo“:

-Sergi?

-Kaulus laužo.

-Nuo ko?

-Nuo narkotikų.

-Aš tau, sakiau, kad staigiai negalima mest, - bus lomkės.

Panašiai tokią R.Kugio pokalbio su R.Kalade pradžią sausio 14-ąją užfiksavo STT pareigūnai. Akivaizdu, kad kalba apie narkotikus buvęs vaikystės draugų pasilinksminimas, tačiau jei tavęs klausosi STT - geriau nejuokauti.

Teisme perklausyti ir trijų R.Kugio susitikimų su K.Tubiu audio įrašai.

Kas tas geradarys, padėjęs R.Kugiui, kas skamba pokalbių tarp K.Tubio ir R.Kugio bei R.Kugio ir R.Kaladės įrašuose, ką teismui liudijo K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto Anykščių krašto labui iždininkė Gražina Linkevičienė bei K.Tubio komitetui 1000 eurų pervedusi Aušra Pakarklė - skaitykite šeštadienio ,,Anykštoje“.    

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • SVARBU ŽINOTI

  Nuoroda

  Šeštadienio "Anykštoje" V.Šmigelskas, straipsnyje apie K.Tubio teismą Molėtuose rašo: ",,Ligoninė 2017 m. patyrė 174-180 tūkst. nuostolių. Į mane kreipėsi Vaida Klimkevičienė (prieš Naujuosius metus mirusi gydytoja - red.past.), išsakė daug negerų dalykų apie ligoninę. Vėliau V.Klimkevičienė suorganizavo susitikimą su gydytojomis“, - teismui dėstė buvęs Anykščių rajono meras. Jis tvirtino, kad ligoninėje buvo baisi netvarka, o vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. Eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas, vėliau mero rinkimuose dalyvavęs kaip ,,valstiečių“ partijos kandidatas, - red. pastaba)."
  Gyd, Vaida Klimkevičienė turėjo vyrišką, kietą ir reiklų charakterį. Tiesą į akis galėjo išrėžti bet kam - net ligoniui. Jei nebeapsikentusi D.Vaigino savivaldžiavimu ligoninėje kreipėsi į merą, o pati buvo atsisakiusi skyriaus vedėjos pareigų ir, neapsikentusi Vaigino išsidirbinėjimų, net iš vis išėjusi iš ligoninės, reiškia padėtis ligoninėje buvo tikrai bloga. Jos vyras, chirurgas Giedrius Klimkevičius ilgametis tarybos narys per konservatorių sąrašą. Jis ką, tylėjo susigūžęs ir nieko nesakė merui S.Obelevičiui ? Nepersergėjo neimti į patarėjus susikompromitavusio Vaigino?! Kas merui iš vis tokį patarėją pakišo?
  O G.ir V.Šmigelskai? Kas jiems taip susuko smegenis, kas taip aptemdė protus, kad įsivėlė į Vaigino reklamavimą ir panegiriką, taip dalyvaudami susimovusiame projekte "Vaiginą į merus". Kartu su "baurakarbauskiniais".
  Gydytoją Vaidą Klimkevičienę, susirūpinusią dėl ligonių, nebeapsikentusią ir labai pergyvenusią dėl Vaigino įžūlaus savanaudiško vadovavimo pasėkmių ir ligoninės likimo, pakirto insultas. Kaip manote skaitytojai, ant kieno sąžinės gydytojos mirtis?

  Prieš 9 mėnesių
 • As

  atsakymas į: SVARBU ŽINOTI Nuoroda

  Gyd Klimkeviciene buvo teisi ,baisi betvarke buvo ligoninej,tyciojimasis is darbuotoju,hu mulkinimas,zeminimas,apgavystes,patycios,A.Pilkauskaites baisu kas hi per padaras,o jis jos klausydavi ,jis neklausydavo protingu kolegu ,bet klausydavo sitos ilganoses,slykstynes kuri zemindavo darbuotojus,visi zino tvarka ligonineje,tik yra vienetai kurie padako ,yra daug paskalikiu,prisiplakeliu Almelos,bjaurybes.

  Prieš 9 mėnesių
 • Nuotrauka

  Nuoroda

  Kažkada norejau turėti patikimą šunį, nu duokit jį man, ir aš jį pasiliksiu ! Juk jam tik sulaužytos kojos ir šonkauliai , ir stuburas...Smegenys juk jo dirba taip pat kaip ir 1991 m...? Aš jį galiu išgydyti.. :-)
  Veterinaras Sergis, @bahamai.com

  Prieš 9 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  Tubio statytas Ovsiukas su Blažiene pavaduotoja išeina iš sporto centro. Gražu. Atėjo du vadovauti nei karto nebuvę tose pareigose, tai ko norėt.
  Duok dieve, kad po jų išėjimo, sportas ir darbuotojai atsigaus.

  Prieš 9 mėnesių
 • to Panevėzio Lione

  Nuoroda

  na gerai pavarėte dauguma taip masto. .

  Prieš 9 mėnesių
 • Paneveze Lione

  Nuoroda

  Nesuprantu aš vis tiek kažko - buvo susikabinę rankomis šitie "ale verslininkai" ir "ale merai" Baltijos kelyje, ar ne ? Ar jie jau ir tada "rezgė" planus pasipelnyti iš žmonių skausmo ?....Nu protas man jau nebesugeba apdoroti šios informacijos..Lacskai, Kugiai, Tubiai, Pajuodžiai, Gražiai, Linkevičiai, Kalades ir visos kt.malkos ? Nu visa sarašą imkite "Anykščių krašto labui" ir visi su pirščiukais lenktais i save ? Nu visa sarašą peržiūriu - nu visi ("ale verslininkai" , " "ale inžinieriai", "ale asfalto norintys prie savo namų....) Kodėl jie nebus teisiami ? Kodėl tik vienas - atpirkimo ožys bus teisiamas ...?

  Prieš 9 mėnesių
 • rinkėjas

  Nuoroda

  Jeigu Kugiokui 15 tūkst. Eur paskolino nunešti Tubio komitetui Lukas Pakeltis, tuomet jis - jau politinis lavonas be mero kėdės. Juk kaip vertinti viešą Tubio puolimą ir tuo pačiu skolinti 15 tūkst. pakišai?

  Prieš 9 mėnesių
 • Rinkėjui

  atsakymas į: rinkėjas Nuoroda

  Jei verslininkas Pakeltis duoda 15 (gal 13) tūkstančių eurų verslininkui Kugiui ir dar negražintinai, tai daro taip ko gero ne už gražias akis. Nenustebčiau jei paaiškėtų, kad tai mokestis už provokaciją prieš k.Tubį. Suplanuotą ir surežisuotą provokaciją. Ir dar kito rankomis. Jums taip neatrodo?

  Prieš 9 mėnesių
 • Teisingai

  atsakymas į: rinkėjas Nuoroda

  Tubis seniai jau politikavimo lavonas

  Prieš 9 mėnesių
 • a tai ka cia teisia ?

  Nuoroda

  Ar ta narkomana kad vartoja narkotikus ? A tai kada teis poveikio prekybininka ?

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau