Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis, šiais mokslo metais į vieną rajono mokyklą ateis daugiau mokinių nei praėjusiais metais.


" Mokinių skaičius mažėja visose bendrojo ugdymo rajono mokyklose, išskyrus vieną – Antano Vienuolio progimnazijoje planuojama, kad į mokyklą šiemet ateis 507 mokiniai, o 2018-2019 mokslo metais joje mokėsi 492 mokiniai", - informavo skyriaus vedėja Jurgita Banienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu?

  Nuoroda

  O kaip su keliais mokiniais Raguvėlės mokykloje?Gal sugrįžo išėjusieji iš Panevėžio?

  Prieš 7 mėnesių
 • sudie, mokykla

  Nuoroda

  Jau seniai man nuskambėjo Kurklių mokyklos skambutis, bet kaskart rugsėjo pirmąją vis prisimenu, kaip paskutinį kartą liūdni , kad tenka atsisveikinti su draugais, su mielais mokytojais,stovėjome bendrai fotografijai ant mokyklos laiptų.Jau užaugo beržai, kurie tuomet buvo dar visai liauni.Išėjome ieškoti savos dalios...Gera buvo žinoti, kad būsime laukiami, kad galėsime sugrįžti, nors mūsų suoluose sėdės kiti vaikai.
  Deja šiandien tokia graži mokykla visam laikui užveria duris.Gal tik negausaus būrelio pradinukų krykštavimas drums pertraukų tylą...
  Susimąstau, kas kaltas dėl šio šviesos žiburėlio užgesinimo..Nejaugi tik neigiama demografinė situacija? Bet juk daug kurkliečių išvažiuoja mokytis į kitas mokyklas Kodėl? Juk mokytojai darbštūs,jie mus paruošė taip , kad tapome ir bakalaurais, ir magistrais.Ačiū , mielieji.
  O tau, mokyklėle, sudie . Man baugu dėl neaiškaus tavo likimo...

  Prieš 7 mėnesių
 • ttttt

  Nuoroda

  Planuojama ,tai dar nerei6kia kad atejo

  Prieš 7 mėnesių