Orai

Džiaugiuosi - dalinuosi

Dienos anekdotas

Akcija: Įsigykite turistinę kelionę į Italiją mažiausia kaina, ir gaukite dovanų - dvi savaites papildomo poilsio namuose.

Komentaras

Jurate:„Padetis nera dziuginanti ,gal reiketu Ziogeliui rajone ivest didesniue eismo apribojimus tarp miesteliu ir kaimu ir i kolektyvinius sodus ,nes is ten garantuotai plinta infekcija."

Skaityti komentarus (1)

Policija praneša, kad rugsėjo 1 dieną Anykščių ligoninėje mirė vyras (g. 1965 m.), gyvenęs Debeikių seniūnijos Čekonių kaime.  Rugpjūčio 30 dieną į ligoninę jis buvo pristatytas po to, kai buvo užpultas ir apiplėštas savo namuose.


Kaip jau skelbėme, rugpjūčio 30 d. apie 1 val. 56 min. Debeikių seniūnijos  Čekonių kaime  į vyro (g. 1965 m.) namą pro neužrakintas duris užėjo vyriškis, kuris sumušė neblaivų šeimininką ir pagrobė pinigus, alų bei cigaretes.
Nukentėjusysis dėl kirstinių žaizdų veide, rankose ir kojose paguldytas į ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis (g. 1982 m.) uždarytas į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alio

  Nuoroda

  O kas ten buvo

  Prieš metus
 • Visi

  Nuoroda

  Kad policija butu uzdare taska taip nebutu nutike

  Prieš metus
 • Yra

  Nuoroda

  šis atvejis užfiksuotas nusikaltimų žemelapyje. Dažnai peržiūriu nusikaltimų žemėlapį ir esant poreikiui galima greičiau nurodyt galimus įtariamuosius.Nesvarbu,kad tai ne tavo gyvenamoji vieta,užtenka pažint vietoves ir gyvenančius gyventojus. Tik reikia noro ir žinių,dažno apsilankymo,pažystamų,draugų ar giminių. Taip greičiau galima padėt policijai. Dabar tokie laikai ir technologijos,kad niekur nepasislėpsi.

  Prieš metus
 • vitalijus

  Nuoroda

  tokius sunim maistu

  Prieš metus