Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (2)

Policija praneša, kad rugsėjo 1 dieną Anykščių ligoninėje mirė vyras (g. 1965 m.), gyvenęs Debeikių seniūnijos Čekonių kaime.  Rugpjūčio 30 dieną į ligoninę jis buvo pristatytas po to, kai buvo užpultas ir apiplėštas savo namuose.


Kaip jau skelbėme, rugpjūčio 30 d. apie 1 val. 56 min. Debeikių seniūnijos  Čekonių kaime  į vyro (g. 1965 m.) namą pro neužrakintas duris užėjo vyriškis, kuris sumušė neblaivų šeimininką ir pagrobė pinigus, alų bei cigaretes.
Nukentėjusysis dėl kirstinių žaizdų veide, rankose ir kojose paguldytas į ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis (g. 1982 m.) uždarytas į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alio

  Nuoroda

  O kas ten buvo

  Prieš 6 mėnesių
 • Visi

  Nuoroda

  Kad policija butu uzdare taska taip nebutu nutike

  Prieš 6 mėnesių
 • Yra

  Nuoroda

  šis atvejis užfiksuotas nusikaltimų žemelapyje. Dažnai peržiūriu nusikaltimų žemėlapį ir esant poreikiui galima greičiau nurodyt galimus įtariamuosius.Nesvarbu,kad tai ne tavo gyvenamoji vieta,užtenka pažint vietoves ir gyvenančius gyventojus. Tik reikia noro ir žinių,dažno apsilankymo,pažystamų,draugų ar giminių. Taip greičiau galima padėt policijai. Dabar tokie laikai ir technologijos,kad niekur nepasislėpsi.

  Prieš 6 mėnesių
 • vitalijus

  Nuoroda

  tokius sunim maistu

  Prieš 6 mėnesių