Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Policija praneša, kad rugsėjo 1 dieną Anykščių ligoninėje mirė vyras (g. 1965 m.), gyvenęs Debeikių seniūnijos Čekonių kaime.  Rugpjūčio 30 dieną į ligoninę jis buvo pristatytas po to, kai buvo užpultas ir apiplėštas savo namuose.


Kaip jau skelbėme, rugpjūčio 30 d. apie 1 val. 56 min. Debeikių seniūnijos  Čekonių kaime  į vyro (g. 1965 m.) namą pro neužrakintas duris užėjo vyriškis, kuris sumušė neblaivų šeimininką ir pagrobė pinigus, alų bei cigaretes.
Nukentėjusysis dėl kirstinių žaizdų veide, rankose ir kojose paguldytas į ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis (g. 1982 m.) uždarytas į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alio

  Nuoroda

  O kas ten buvo

  Prieš 11 mėnesių
 • Visi

  Nuoroda

  Kad policija butu uzdare taska taip nebutu nutike

  Prieš 11 mėnesių
 • Yra

  Nuoroda

  šis atvejis užfiksuotas nusikaltimų žemelapyje. Dažnai peržiūriu nusikaltimų žemėlapį ir esant poreikiui galima greičiau nurodyt galimus įtariamuosius.Nesvarbu,kad tai ne tavo gyvenamoji vieta,užtenka pažint vietoves ir gyvenančius gyventojus. Tik reikia noro ir žinių,dažno apsilankymo,pažystamų,draugų ar giminių. Taip greičiau galima padėt policijai. Dabar tokie laikai ir technologijos,kad niekur nepasislėpsi.

  Prieš 11 mėnesių
 • vitalijus

  Nuoroda

  tokius sunim maistu

  Prieš 11 mėnesių