Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Policija praneša, kad rugsėjo 1 dieną Anykščių ligoninėje mirė vyras (g. 1965 m.), gyvenęs Debeikių seniūnijos Čekonių kaime.  Rugpjūčio 30 dieną į ligoninę jis buvo pristatytas po to, kai buvo užpultas ir apiplėštas savo namuose.


Kaip jau skelbėme, rugpjūčio 30 d. apie 1 val. 56 min. Debeikių seniūnijos  Čekonių kaime  į vyro (g. 1965 m.) namą pro neužrakintas duris užėjo vyriškis, kuris sumušė neblaivų šeimininką ir pagrobė pinigus, alų bei cigaretes.
Nukentėjusysis dėl kirstinių žaizdų veide, rankose ir kojose paguldytas į ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis (g. 1982 m.) uždarytas į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alio

  Nuoroda

  O kas ten buvo

  Prieš 8 mėnesių
 • Visi

  Nuoroda

  Kad policija butu uzdare taska taip nebutu nutike

  Prieš 9 mėnesių
 • Yra

  Nuoroda

  šis atvejis užfiksuotas nusikaltimų žemelapyje. Dažnai peržiūriu nusikaltimų žemėlapį ir esant poreikiui galima greičiau nurodyt galimus įtariamuosius.Nesvarbu,kad tai ne tavo gyvenamoji vieta,užtenka pažint vietoves ir gyvenančius gyventojus. Tik reikia noro ir žinių,dažno apsilankymo,pažystamų,draugų ar giminių. Taip greičiau galima padėt policijai. Dabar tokie laikai ir technologijos,kad niekur nepasislėpsi.

  Prieš 9 mėnesių
 • vitalijus

  Nuoroda

  tokius sunim maistu

  Prieš 9 mėnesių