Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Anykščių rajono taryba pritarė savivaldybės dalyvavimui  atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo projektuose.

Sėkmės atveju, ant Anykščių rajono savivaldybės, Anykščių ligoninės, Anykščių kultūros centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos pastatų stogų būtų sumontuotos saulės jėgainės.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Babilius

  Nuoroda

  Negi protan daėjo botanikas ? Prieš 5 metus tai siūliau ! Ačiū patarejui - buvusiam ligonines direktoriui už mano minčių (sapnų..:-) įgyvendinimą !

  Prieš 8 mėnesių
 • Kai būsiu meru

  atsakymas į: Babilius Nuoroda

  Ant visų daugiabučių stogų organizuosiu pastatyti saulės jėgaines - žmonės turės nemokamą karštą vandenį !
  Dabartiniams prekiautojams poveikiu - tai nesuvokiama misija ! Vien išgirdus tokį pasiūlymą - juos gali ištikti infarktas :-)

  Prieš 8 mėnesių
 • Kodėl tik Lietuvoje saulės jėgainių atsipirkimo laikas ilgesnis nei 7 metai net ir su parama ? Kodėl patys saulės jėgainių statytojai patys neįma paskolų iš bankų ir masiškai nestato saulės jėgainių ?
  Laukiu atsakymų :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: . Nuoroda

  Todėl, kad savivaldybė gauna 80 proc. dotaciją, o statytojas negauna.

  Prieš 8 mėnesių
 • to Atsakymas

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Juk dotaciją gauna iš biudžetinių lėšų, t.y. iš mūsų suneštų pinigėlių ? Praktiškai finansuojame valdiškų įstaigėlių egzistavimą, o patys, sunešę pinigėlius į biudžetą, liekame kaip davatkos šaltoje bažnyčioje po pamaldų...

  Prieš 8 mėnesių
 • Statytojas

  atsakymas į: . Nuoroda

  Mums užtenka pajamų iš saulės jėgainių statybų, paskolos yra skirtos jums - vartotojams, jei neturite pinigų įsirengti tokių įrenginių ir esant jų poreikiui šiai dienai..

  Prieš 8 mėnesių
 • to Statytojas

  atsakymas į: Statytojas Nuoroda

  Supratau, pajamų užtenka įmonėles savininkui ir, jeigu lieka, patrupina darbuotojams vokeliuose iki pirmo VMI patikrinimo - po to įmonėlė 'užsiraukia" ir gimdoma nauja įmonėlė ...

  Prieš 8 mėnesių
 • Alyvinė Obelis

  atsakymas į: to Statytojas Nuoroda

  STT tai, net ypatingai pabrėžė iki teisminio tyrimo ataskaitoje ir kaltinamojo sulaikymo pranešime spaudai - ".. Kaltinamojo veiksmai ir surinkti įrodymai nekelia jokių abejonių dėl kaltinamojo kaltumo...!.."

  Prieš 8 mėnesių