Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

,,Anykščių vynas“ jau nuo rugpjūčio pabaigos pradėjo supirkinėti obuolius. Kiek vyndariai moka už kilogramą obuolių, net ir nebandėme aiškintis, nes ir ankstesniais metais kaina buvo komercinė paslaptis.

Tačiau paskambinėjus į įvairių miestų obuolių supirktuktuves, galime konstatuoti, kad šįmet obuolių supirkimo kaina yra 6-8 centai už kilogramą. Taigi, už 40 kg obuolių maišą galima gauti apie 3 eurus.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vardas

    Nuoroda

    Vyndariai moka supirkėjui, o supirkėjas moka pridavėjui. Todėl aiškintis, kiek kainuoja kg obuolių ir reikia pas supirkėją, o ne pas vyndarius. Pridėkit prie supirkimo šiek tiek ir žinosit, kiek moka vyndariai. Radot paslaptį.

    Prieš 8 mėnesių