Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (16)

Iš darbo UAB Anykščių komunalinis ūkis atleistas eksmero Kęstučio Tubio bendražygis Alfrydas Savickas parašė skundą Ginčų komisijai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 Ši institucija aiškinsis, ar A.Savicko atleidimas iš UAB Anykščių komunalinis ūkis buvęs teisėtas. Pasak paties A.Savicko, Ginčų komisija turi galimybę įpareigoti darbdavį grąžinti darbuotoją atgal į darbą, jeigu nustato, kad jo atleidimas buvęs neteisėtas.

A.Savickas iš darbo atleistas dar tuo metu, kai UAB Anykščių komunalinis ūkis laikinuoju vadovu buvo Linas Pravilionis. A.Savickas komunaliniame ūkyje nebedirba nuo rugpjūčio mėnesio.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • mama

  Nuoroda

  Gerbiamas Alfrydai kovokit už save.Mes už jus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tiktu

  Nuoroda

  Savivaldybės nepaparuostoju stebėtoju įgaliotiniu, kas stebės Kinijoje statomu kaplystulpiu. O jis patirties ir įdirbio turi.

  Prieš 8 mėnesių
 • pritariu

  atsakymas į: Tiktu Nuoroda

  dar donaldą iš islandijos parsigražinti ir stebėtojo patarėju padaryti. Kamerų pristatys, patirties stebėjimui oi kokios turi, dar dabar koks tūkstantis anykštėnų prisimena, "gerais" žodiais pastoviai pamini.

  Prieš 8 mėnesių
 • nejuokinkit

  Nuoroda

  teismas grazina i darba girtuoklius ir dar kompensacija ismoka,o kuo taip nusikalto sis buves komunalinio darbuotojas,kad tikroji priezastis neaiski.Gal but kad kazkam savo reiklumu nereikalingas.Gerbiamas Alfrydai kovok uz save.

  Prieš 8 mėnesių
 • pravda

  Nuoroda

  Pensininkas su invalidumu, koks iš jo darbuotojas? Tik algos gavėjas ir nieko daugiau...

  Prieš 8 mėnesių
 • Normaliakas

  Nuoroda

  O kur dar užstatas

  Prieš 8 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  O kuo Alfrydas Savickas blogesnis už Eugenijų Pajarską? Jis bent vairuotojo teisių nepragėrė. Jei buvo padaryti procedūriniai pažeidimai atleidžiant Alfrydą, tai ir Alfrydas kaip ir Eugenijus Pajarskas turi būti gražintas į pareigas.

  Prieš 8 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  turi buti zmogaus naglumui ribos ,bet tam veikejui tai svetima

  Prieš 8 mėnesių
 • To slabnai

  Nuoroda

  Parašyk kiek bapkių įmerkė Linas P.

  Prieš 8 mėnesių
 • normaliakas

  atsakymas į: To slabnai Nuoroda

  LINAS PRAVILIONIS 100,00    
  LINAS PRAVILIONIS 280,00    

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau