Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Rugsėjo 20 d., penktadienį, prie Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios bus atidengtas paminklas Juozui Tumui-Vaižgantui.

 13:30 val. Rektorius monsinjoras Kęstutis Rugevičius, prelatas prof. Vytautas Steponas Vaičiūnas ir Šv. Jurgio bažnyčios gvardijonas dr. Paulius Saulius Bytautas OFM aukos Šv. Mišias už kanauninką Juozą Tumą-Vaižgantą 150-ųjų gimimo metinių proga.

14 val. Paminklo atidengimo ceremonija prie Vytauto Didžiojo bažnyčios. (Skulptorius Gediminas Piekuras.)

Svečių pasisakymai, ištraukos iš literatūrinio spektaklio „Vaižgantas kaip Viešpaties diena“, skaito aktoriai Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas.

Renginio vedėjas aktorius Petras Venslovas.

15 val. Šv. Jurgio kankinio konvento konferencijų salėje (Papilio g. 7) Lietuvai pagražinti draugijos suvažiavimas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms.

Renginio organizatoriai:

Pasaulio lietuvių centras
XXVII knygos mėgėjų draugija
Lietuvai pagražinti draugija
Kauno anykštėnų bendrija

Renginio globėja – Kauno miesto savivaldybė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Aplenkėme

    Nuoroda

    O mes aplenkėme kauniečius. Vaižganto metų ir rašytojo 150 metinių minėjimas organizuotas Vaižganto gimtinėje rugsėjo 14 dieną. Tai buvo "Vaižgamntinės"- puikius renginys. Jaiu dešimtį metų organizuojamas be jokios pompastikos.Valio Malaišiams, valio "Vaižgantinių" organizatoriams.

    Prieš mėnesį