Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (16)

Rugsėjo 20 d., penktadienį, prie Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios bus atidengtas paminklas Juozui Tumui-Vaižgantui.

 13:30 val. Rektorius monsinjoras Kęstutis Rugevičius, prelatas prof. Vytautas Steponas Vaičiūnas ir Šv. Jurgio bažnyčios gvardijonas dr. Paulius Saulius Bytautas OFM aukos Šv. Mišias už kanauninką Juozą Tumą-Vaižgantą 150-ųjų gimimo metinių proga.

14 val. Paminklo atidengimo ceremonija prie Vytauto Didžiojo bažnyčios. (Skulptorius Gediminas Piekuras.)

Svečių pasisakymai, ištraukos iš literatūrinio spektaklio „Vaižgantas kaip Viešpaties diena“, skaito aktoriai Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas.

Renginio vedėjas aktorius Petras Venslovas.

15 val. Šv. Jurgio kankinio konvento konferencijų salėje (Papilio g. 7) Lietuvai pagražinti draugijos suvažiavimas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms.

Renginio organizatoriai:

Pasaulio lietuvių centras
XXVII knygos mėgėjų draugija
Lietuvai pagražinti draugija
Kauno anykštėnų bendrija

Renginio globėja – Kauno miesto savivaldybė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Aplenkėme

    Nuoroda

    O mes aplenkėme kauniečius. Vaižganto metų ir rašytojo 150 metinių minėjimas organizuotas Vaižganto gimtinėje rugsėjo 14 dieną. Tai buvo "Vaižgamntinės"- puikius renginys. Jaiu dešimtį metų organizuojamas be jokios pompastikos.Valio Malaišiams, valio "Vaižgantinių" organizatoriams.

    Prieš 8 mėnesių