Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Ateina moteris pas ginekologą. Ją pasitinka vyras baltu chalatu ir sako:
- Nusirenkite, gulkitės.
Pasižiūrėjo, pasižiūrėjo ir tarė:
- Taip, jums reikėtų pasitarti su gydytoju.
Moteris:
- O jūs kas?!
- Aš čia tik sienas dažau.

Komentaras

Nu joo...:„Atrodo būsiu šiandien per anksti prabudęs... Visoje šitoje istorijoje matau ir pliusų. Na juk visiems galima ateiti ir stebėti, kaip išsipustę ponai ir ponios, žengdami raudonu kilimu, demonstruos savo superinius apdarus, brilijantus ir rubinus, mersus ir maibachus... Kaip Kanuose. Ir visa tai nemokamai!!!"

Komentuoti

Baigėsi Andrioniškio ir Viešintų seniūnijų seniūnų konkursai. Abejuose konkursuose kol kas tik išrinkta po du asmenis, kurie pateko į antrąjį turą. Tačiau, lieka mažai abejonių, kad Andrioniškio seniūnu bus paskirtas "valstietis" Rolandas Lančickas, o Viešintų - Anykščių rajono Tarybos narys, išrinktas pagal K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto sąrašą Ramūnas Blazarėnas.

 

Tapęs seniūnu R.Blazarėnas privalės atsisakyti rajono Tarybos nario mandato. Jį Taryboje turėtų pakeisti režisierius Jonas Buziliauskas, o pastarajam atsisakius teisės eiti į Tarybą, durys į valdžią atsivers verslininkui, eksmero Kęstučio Tubio sūnėnui Gediminui Kutkai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anykšta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • saulius

  Nuoroda

  gaila kad ne Troskunu

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Gyventojų reiktų klausti kokio seniūno nori.

  Prieš mėnesį
 • Turistas

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Gyventojų norus atstovauja gyventojų išrinkti seniūnaičiai, kurie ir yra didžioji komisijos dalis, vertinant kandidatūras atrankoje, Vilniuje

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Blazarėnas grįš į gimtasias vietas

  Prieš mėnesį
 • Viešintėlės

  Nuoroda

  Vėl labiau pasisekė Andrioniškiui.
  Viešintose truksta iniciatyvos ir energijos. Neapkalbant buvusios seniūnės, bet ji tik atliko pareigas. Dabar bus taip pat.
  Andrioniškyje jaunas seniūnijos kolektyvas tikrai sugebės pasiūlyti naujų veiklų, naujų iššūkių.

  Prieš mėnesį
 • Klausimelis

  atsakymas į: Viešintėlės Nuoroda

  Gal sukonktetinkit kokias veiklas ir isukius galima padaryt visai be pinigu tik darbuojantis seniunui,pavaduotojui ir ukvedziui-vairuotojui.?

  Prieš mėnesį
 • Viešinteles

  atsakymas į: Klausimelis Nuoroda

  Andrioniškis sugebėjo padaryti turizmo sezono pradžios šventės, ekskursijas bendruomenės nariams, naktingones ir pn. Apsiginti nuo kiaulių fermų miestelyje, atsilaikyti prieš planus uždaryti medicinos punktą ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • Viesintiskis

  Nuoroda

  Viesintos dar neturi kuo dziaugtis nes tik 50% kad senoinu gali buti ramunas.siaip tai normalus zmogus tik tiek kad yotobe susitepe

  Prieš mėnesį
 • lt

  Nuoroda

  Lančickas R. pasidomėkite kokius mokslus baigė šis ponaitis , būdamas"žalioju patruliu",rašydamas pažeidimo aktus aibė klaidų , Jis yra bemokslis , tik su fotke jam dirbti , kur žiūri rajono valdžia.

  Prieš mėnesį
 • ****

  atsakymas į: lt Nuoroda

  O kokius mokslus,Tamstele, baigei, kad taip "gerai" rašybos taisykles žinai? Išsitaisyk savo klaidas prieš kritikuodamas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau