Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Verčiau:„medžiotojai pasitarnautų visuomei.Labai jau priviso kaimuose valkataujančių, šeimininkų neprižiūrimų palaidų šunų. Jau praeiti kaimo gatve neaplotas, neapkandžiotas nebegali, paštininkai tik dujomis atsigina. Gal mdžiotojai galėtų specialiais nepavojingais šoviniais tokius šunis užmigdyti ir juos nugabenti saugiai į gyvūnų globos namus? O iš apsileidėlių šeimininkų būtų galima Medžiotojų klubams išsireikalauti pinigų. Tai bent būtų geras ir naudingas darbas atliktas."

Komentuoti

Spalio 17-20 dienomis visi keliai veda į Anykščius. Anykščių kultūros centras kviečia į profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalį PAKELEIVINGI.

 Spalio 17 d. (ketvirtadienis) 18.00 val.„Nakties mirgėjimas“ (1 val.)Šeiko šokio teatras Pagal Salomėjos Nėries dienoraščius Kūrinio autorė, choreografė Ugnė Dievaitė Bilieto kaina 8 EUR
Spalio 18 d. (penktadienis) 11.00 val.„Užburtos pilies paslaptis“ (55 min.) Kauno valstybinis lėlių teatras Autorius ir režisierius Olegas Žiugžda Vaikams nuo 5 metų ir pradinių klasių moksleiviams Bilieto kaina 3.50 EUR
Spalio 19 d. (šeštadienis) 17.00 val.„Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“ (1 val. 45 min.) Alytaus miesto teatras Pagal Mindaugo Valiuko pjesę „Kaip akmuo“ Režisierius Arvydas Lebeliūnas Bilieto kaina 8 EUR (moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems 6 EUR)
Spalio 20 d. (sekmadienis) 12.30 val.„Lietuvą ir lietuvius mylėjau“ (1 val.) Vidmantas Fijalkauskas. Monospektaklis Tai gyvi J. Tumo-Vaižganto prisiminimai apie save,Lietuvą ir pirmąjį LR prezidentą Antaną Smetoną Spektaklis nemokamas (mažojoje salėje)
Spalio 20 d. (sekmadienis) 17.00 val.„Niggaz“ (1 val. 50 min.) Kauno miesto kamerinis teatras Autorius ir režisierius Agnius Jankevičius Bilietų kaina 8, 10 EUR

 

Užsak. Nr. 1074