Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Komentuoti

Turbūt sutiksite, kad stogas yra viena svarbiausių pastato dalių, todėl jam vertėtų skirti ypatingą dėmesį. Nors planuojant statybų darbus įprastai pakankamai daug dėmesio skiriama tinkamiausios stogo dangos pasirinkimui, tačiau nereikėtų užmiršti, kad stogo stabilumas priklausys nuo to, kokia jo konstrukcija bus pasirenkama. Nors galimų sprendimų yra ganėtinai daug, tačiau paskutiniu metu tikrai nemažo susidomėjimo sulaukia stogo santvaros, kurios gali būti naudojamos įvairaus tipo pastatams. Tokį šio sprendimo populiarumą lemia labai įvairios priežastys, taigi, kurios jų gali būti laikomos esminėmis?

 

 Spartesnis stogo montavimas

Statybų darbai dažniausiai užsitęsia gerokai ilgiau nei buvo numatyta, ir tai būsimus namo savininkus kartais paprasčiausiai varo į neviltį. Dalykų, kuriais tenka pasirūpinti, yra tikrai labai daug, tačiau visuomet galima pasirūpinti, kad darbų eiga būtų kiek įmanoma spartesnė. Jei planuojama montuoti stogą, santvaros bus tikrai palankia išeitimi, nes jos galės gerokai pagreitinti stogo montavimo procesą.

Galimybė sutaupyti pinigų

Kai tam tikrų konstrukcijų gamybai sunaudojamas mažesnis reikalingų medžiagų kiekis, galima tikėtis kur kas mažesnės projekto kainos, todėl taip nutiks ir tada, jei bus pasirenkamos stogo santvaros. Statistika rodo, kad gaminant tokio tipo konstrukcijas yra sunaudojama maždaug dvidešimt procentų mažiau medienos, todėl klientai gali džiaugtis mažesnėmis kainomis.

Dėmesys ekologijai

Rūpinimasis aplinkos apsauga šiandien yra būtinybė, todėl renkantis įvairias statybines medžiagas reikėtų pagalvoti apie tai, kokį poveikį jos turi gamtai. Jei pasirenkamos medinės santvaros, galima būti visiškai ramiems, kad jūs neprisidėsite prie kenksmingos aplinkos taršos: juk kiekvienam yra žinoma, kad mediena yra natūralus produktas, kuris į mūsų namus atkeliauja tiesiai iš gamtos.

Didesnis konstrukcijos patvarumas

Esant pakankamai dideliam kritulių kiekiui stogui tenka atlaikyti tikrai nemažą krūvį, todėl renkantis stogo konstrukcijas natūraliai keliamas klausimas, ar jos bus pakankamai patvarios. Nors iš pažiūros stogo santvaros yra ganėtinai lengvos ir gali atrodyti nepakankamai stabilios, tačiau specialistai teigia, kad tikrai nėra reikalo nuogąstauti: gamybos technologija stogo santvaras leidžia pagaminti ypatingu tikslumu laikantis tam tikrų krūvio paskirstymo taisyklių, todėl tai lemia maksimaliai gerą rezultatą.

Plačios pritaikymo galimybės

Visai nesvarbu, kokio tipo pastato stogas bus dengiamas, didelė tikimybė, kad stogo santvaros bus tikrai palankiu sprendimu. Jei dvejojate, ar būtent ši galimybė galėtų geriausiai pasiteisinti, pasikonsultuokite su santvaras gaminančiais specialistais, kurie mielai atsakys į jūsų klausimus, ir gauta informacija galės padėti priimti sprendimą.

 

Užsak. Nr. 1187