Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Mokytoja sako:
- Mokiniai, tikiuosi, šiandien nepamatysiu, kaip nusirašinėjate kontrolinį darbą?
- Taip, mokytoja, mes irgi tikimės...

Komentaras

vairuotojas:„o gal galima kazkaip padaryt tvarka su 'Mieganciais " automobiliais salia daugiabuciu? stovi jau 3 men apsnigti ir trukdo dirrbancoims masinoms statyt.gal kur i aikstele tokias transporto priemones reit statyt"poilsiui".

Skaityti komentarus (1)

Lapkričio 16 dieną PC „Babilonas“ vyks Juodas Išpardavimas, kuriame dalyvaus visos prekybos centre esančios parduotuvės ir savo klientams pasiūlys nuolaidas nuo 20 procentų! Bus taikomi išskirtiniai kainų pasiūlymai sportinei aprangai, laisvalaikio drabužiams, avalynei, galanterijai ir kitoms prekėms. Prekybos centre esančios parduotuvės negailės nuolaidų net ir naujai kolekcijai. Čia taip pat galėsite atsinaujinti savo namų interjerą, pasinaudodami nuolaidomis baldų parduotuvėse.

 

Parduotuvėje „Hiatus“ rasite naujos kolekcijos drabužėlius vaikams, kurie apsaugos Jūsų mažąsias atžalas net ir šaltos žiemos metu. „Regatta“ parduotuvėje Jūsų lauks platus asortimentas ne tik lauko drabužių, bet ir sportinės bei laisvalaikio aprangos! Norintiems išsiskirti iš minios ir savo įvaizdį paįvairinti netikėtais stiliaus akcentais, siūlysime apsilankyti „Bag City“ parduotuvėje, kur rasite ir kuprinių, piniginių, ir vakarėliui tinkančių rankinių. O naujai duris atvėrusioje parduotuvėje „City Souvenirs“ Jus tikrai maloniai nustebins platus lietuviškos atributikos asortimentas.

Jūsų judėjimo laisve ir puikia savijauta pasirūpins „Sveikatinė“. Čia galėsite įsigyti įtvarų traumų prevencijai, dirbantys sėdimą darbą galės įsigyti kraujotaką gerinančių kojinių, daug stovintys ir vaikštantys – patogių avalynės įdėklų, senjorai – ortopedinių šlepečių, sunkiau judantys – lazdelių, ramentų, vaikai – profilaktinių batukų, būsimos mamos – pilvuką prilaikančių diržų ir kt.
Lapkričio 16 dieną, Juodo išpardavimo metu nepraleiskite progos pasirūpinti ir savo namais, bei automobiliu. Baldų parduotuvė „Accanto“ bus pristatoma naują namų ir automobilių kvapų kolekcija, kuri patiks net ir išrankiausiems kvapų gurmanams, o „Savex“ parduotuvėje rasite ne tik jaukių interjero detalių, bet ir praktiškų dovanų artimiesiems. Žinomiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje KIKA, siūlantis platų augintinių priežiūros prekių asortimentą, išpardavimo metu taikys nuolaidas populiariausioms prekėms. „Norfoje“ išpardavimo dieną klientai galės įsigyti viršutinių drabužių, kepurių, šalikų, pirštinių, puodelių ir gėlių vazonų net su 40 proc. nuolaida, o sodo įrankių, žemių ir substratų net su 30 proc. nuolaida. O, kad išpardavimas Babilone Jums būtų dar malonesnis, kavos namai „Piacetto” kvies pasilepinti ne tik puodeliu karštos kavos, bet pasiūlys pasimėgauti desertais, kuriems išpardavimo dieną skirs 30 proc. nuolaidą.

Lapkričio 16 dieną, nuo 10 val. ryto iki 20 val. klientai Babilone pirkę bent už 30 eurų, turės galimybę dalyvauti interaktyvaus laimės rato žaidime ir laimėti momentinius prizus. O aktyvių pramogų ir sporto gerbėjai nuo 12 val. galės pačiame prekybos centre įsitraukti į tikrų tikriausias krepšinio treniruotes, kurios bus skirtos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. O aktyviausiems ir sėkmingiausiems sporto ir krepšinio rungčių dalyviams VšĮ „Aukštaitijos krepšinio mokykla“ bus paruošusi netikėtų prizų.

Lapkričio 16 dieną nepraleiskite progos palepinti savęs ir artimųjų! Pasinaudokite ypatingais PC Babilono parduotuvių pasiūlymais ir sutaupykite, juk čia beveik visose parduotuvėse nuolaidos prasidės nuo 20 procentų!

Susitinkame jau šį šeštadienį!                                                                                        

 

Daugiau informacijos rasite: https://pcbabilonas.lt/

Užsak. Nr. 1208