Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Kaip ir kiekvienais metais, lapkričio 19 dieną Sakralinio meno centras – Angelų muziejus mini kunigo monsinjoro Alberto Juozapo Talačkos gimimo dieną. Ta proga lapkričio 19 d. 17.30 val. kviečiame į šiltą POEZIJOS IR MUZIKOS vakarą su kunigu, poetu JUSTU JUSĖNU ir grupės „KŪJELIAI“ nariu Juliumi Vaicenavičiumi bei Liucija Vaicenavičiūte.

 Anykštėnų mylimas kunigas, poetas Justas Jasėnas nuo pat Angelų muziejaus atidarymo yra aktyvus talkininkas ir rėmėjas, renkantis ir dovanojantis muziejui eksponatus. Šiuo metu muziejaus lankytojus džiugina arti trisdešimties kunigo Justo dovanotų angelų.

“Labai laukiame šio poezijos ir muzikos vakaro, kuriame gražiausios dainos ir kūryba liesis laisvai” – dalinasi Julius ir Liucija Vaicenavičiūtė.
KONCERTAS VYKS SAKRALINIO MENO CENTRE- ANGELŲ MUZIEJUJE (VILNIAUS G. 11, ANYKŠČIAI)
RENGINYS NEMOKAMAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.