Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)
Anykščių miesto eglė, šiais metais "išdygo" vandenyje. Vaido PUPELIO nuotr.

Šeštadienio, gruodžio 7-osios, vakarą Anykščių miesto eglės įžiebimo šventę stebėjo, tikėtina, daugiau žmonių, nei mūsų mieste yra gyventojų. Pirmą kartą Anykščių istorijoje Kalėdų eglė pastatyta vandenyje, viduryje Šventosios upės ant pontono.

 

Žiūrovai įsikūrė abejose upės pusėse, užpildė kairiojo kranto šlaitą, rikiavosi ant tilto ir po tiltu. Renginio vedėjai iki eglės buvo plukdomi valtimi. Valtininko darbą atliko Andrioniškio seniūnas Rolandas Lančickas. Jis iki pontono plukdė ir garbiausią keleivę, daininkę Justę Arlauskaitę - Jazzu, kuri anykštėnams dovanojo dvi dainas.

Dangų nušvietė fejerverkai, pagal muziką šoko fontanai, vandens ekrane buvo rodomi Anykščių vaizdai bei sveikinimo kalbos.

Anykščių eglės įžiebimo šventę tiesiogiai trasliavo kelios šalies žinaisklaidos priemonės - televizijos ir naujienų portalai.

Metalinė eglės konstrukcija, kurią anykštėnams paskolino Rokiškio verslo klubas papuošta 2,5 kilometrų ilgio girlianda, žibančia lyg svarovskio kristalai.

Nedidelė dalis žiūrovų eglės įžiebimo šventę stebėjo iš Jazzu restorano "Basi Basi". Į restoraną užsuko ir Kalėdų senelis, Rokiškio liaudies teatro aktorius Linas Pauliukas. Priminsime, jog šiemet Anykščiai pasiskelbė visos Lietuvos Kalėdų rezidencija, o ankstesniais metais šį titulą turėjo Rokiškis. L.Pauliukas pernai buvo Rokiškio Kalėdų seneliu.

Po eglės įžiebimo šventės Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas. Maestro, profesoriaus Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamo kolektyv,o bei solistės Ievos Prudnikovaitės koncerto pasiklausyti susirinko per 400 žiūrovų, nors kvietimai į renginį kainavo solidžiai - 50 eurų žiūrovui.

Šis koncertas, dar vienas Rokiškio akcentas Anykščiuose. Jį iniciavo Anykščių rajono vadovų klubas, kurio prezidentas Dalis Vaiginas, bei Rokiškio verslo klubas (prezidentas Irmantas Tarvydis). Tarp žiūrovų rokiškėnų buvo daugiau nei anykštėnų. Į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą taip pat atvyko ir Kupiškio, Širvintų, Pasvalio vadovų klubų delegacijos.

Po orkestro pasirodymo muzikantams dėkojo D.Vaiginas ir I.Tarvydis. Anykščių vadovų klubo vadovas pabrėžė, jog per koncertą surinktos lėšos bus naudojamos ne tik muzikantų honorarui, bet ir kaip pradiniai paramos fondo finansai. Paramos fondo tikslas - studentų skatinimas, bei specialistų pritraukimas į Aukštaitiją.

Po koncerto visi klausytojai buvo pakveisti į kultūrios centro foje pasivaišinti vyno taure. Beje, graviruotos vyno taurės svečiams buvo padovavnotos kaip suvenyrai.

Kalėdų rezidencija, kurioje nuolat lankytojų lauks senelis, įsikūrė Okuličiutės dvarelyje. Kalėdų rezidencija veiks iki Trijų karalių.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Prašom

  Nuoroda

  Padabinkit eglute ir centre !

  Prieš 2 mėnesių
 • vitalijus

  Nuoroda

  gaila ponios. taip meskoningai velkasi. tamsios drabuzei 10metu senumo fui

  Prieš 2 mėnesių
 • Pastebėjau

  Nuoroda

  Žvakių tai nespėjo uždegt.

  Prieš 2 mėnesių
 • anykštėnas

  Nuoroda

  Viskas labai puiku. Nesuprantu kritikų. Arba jiems kažkas su galva negerai, arba opozicija bando suniekinti tai, kas jiems nepavyko pasiekti.

  Prieš 2 mėnesių
 • jeigu galima

  Nuoroda

  jeigu dar kažkas pasistengtų ir papuoštų nors keliomis girliandomis eglę prie paminklo ,o tai tikrai,tikrai butų įspudinga. Pamastykite ,o šiaip labai tamsi ir pilka ši aikštė.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai...

  Nuoroda

  Labai jau "išsipusčiusios" Anykščių "damos",net graudu žiūrėti."Tikras" provincijos "elitas",pasipuošęs kaip...

  Prieš 2 mėnesių
 • tai kiek kainavo

  Nuoroda

  si egle supluduru ir visu neprivalgiusiu pavalgidynimu,mums mokesciu moketojams

  Prieš 2 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Ir aš čia buvau, vyno taurę gavau, kai pakėliau tostą už merą, ranka suvirpėjo, vynas per barzdą nuvarvėjo ir nieko burnoj neturėjau. Tai ką mačiau ir surašiau.

  Prieš 2 mėnesių
 • Eglė

  Nuoroda

  Miesto eglė visiškai nublanlksta prieš eglutes parke. Ten jaukios, įdomios, atliktos nuoširdžiai ir kūrybingai. Ypač graži,, su šiltais palinkėjimais, pareikalavusi nevienadienio triūso mezgimui.lt eglutė

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu jo

  atsakymas į: Eglė Nuoroda

  Parke dugumos eglių galėjo ir nebūti. Yra tikrai baisių. Tik angelas ir tiltelis patiko. Bet kitos skoningos ir gražios kaip Pajarckienės sijonų kvalbonai.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau