Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Gruodžio 21 dieną  apie 21.48 val. Anykščių ligoninės priėmimo skyriuje mirė vyras (g. 1962 m.), kuris buvo pristatytas iš savo namų dėl pablogėjusios sveikatos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Santvarka

  Nuoroda

  GYVENSIM GERIAU-TVARKYSINES GERIAU.... TAIP TEIGĖ SĄJŪDIS.... NU, TAI IR TVARKOMES-SU INTRIGŲ KVAPELIU...

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tikrai yra labai atsakingų gydytojų.Prieš šventes teko guldyti mamą .Pasitaikė nuostabi gydytoja ,labai gaila ,kad nepažiūrėjau nei vardo ,nei pavardės.Paklausiau personalo sakė ,kad tai gydytoja iš Visagino chirurgė.Budėjo priėmime.NUOSTABI GYDYTOJA.Norečiau dar kartą padėkoti.Jūs tikra gydytoja.Ačiū.

  Prieš 3 mėnesių
 • paciente

  Nuoroda

  geriausias variantas,-ieskoti nauju mediku,ar ne perdauk pensiinio amziaus mediku dar dirba,kurie jau patys turi ilsetis.

  Prieš 3 mėnesių
 • Priėmimas

  Nuoroda

  Baisiau,nei baisu .

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Turėjau minty vidaus ligų skyrių ir pagyvenusį vyrą gydytoją ( gal prisiminsiu pavardę). Na baisu...ir kaip gydė, ir kaip bendravo..tiesa pasakius, spėjom į kitą ligoninę išvažiuot..Pasirodo, kad gydė ne nuo tos ligos. Prisiimu atsakomybę už žodį BAISU...

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Teko susidurti! TRAGIZMAS!

  Prieš 3 mėnesių
 • Trumpai

  Nuoroda

  Batdakynas tapo po Vaigino išėjimo .Taip ,jis laike griežtai gal ,bet kitaip neįmanoma su tokiais neatsakingais ( ne visais ) darbuotojais.

  Prieš 3 mėnesių
 • xxxx

  Nuoroda

  taip turi teisę gerti kavą ir arbatą,bet ne tada kai ligonis priemime mirtimi vaduojasi.

  Prieš 3 mėnesių
 • tam yyyyy

  Nuoroda

  gal nebuvote susidūrę su ligoninės gydytojais,tai ir ginate,o teisminių tyrimų bus ir daugiau....

  Prieš 3 mėnesių
 • tas yyyy

  atsakymas į: tam yyyyy Nuoroda

  Neginu, tačiau ir nepuolu. Nepažįstu to mirusio žmogaus, nežinau kokiomis ligomis jis prieš tai sirgo, kokia liga jį dabar numarino. Vyksta tyrimas. Turiu kantrybės palaukti rezultatų.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau