Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Paskutiniame praėjusių metų Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo duoti aiškūs ženklai, kad Anykščių ligoninės direktorius, medicinos mokslų daktaras Audrius Vasiliauskas bei UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorius, buvęs Anykščių rajono meras Alvydas Gervinskas yra užsitraukę rajono valdžios nemalonę. Taryba antrą kartą iš eilės netvirtino ligoninės strategijos, o rajono vicemeras, socialdemokratas Dainius Žiogelis pasakė kalbą, kurioje vardijo, kuo nusikalto A.Gervinskas. Iš valdžios elgsenos panašu, kad direktoriai patys turėtų susiprasti, kad jiems reikia trauktis iš pareigų, tačiau bent jau kol kas nei A.Gervinskas, nei dr. A.Vasiliauskas iš darbo patys išeiti neketina.

 

Pokalbis su dr.A.Vasiliausku ir A.Gervinsku - šeštadienio ,,Anykštoje" ( ,,Direktoriai nežino, kuo nusidėjo").

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kai

  Nuoroda

  Isvysit Pilkauskaite is ligonines tai visai nebesitvarkysite,dabar tai nors kiek pasitvarkot,pasivalot dar patvarko jus,pribijot.

  Prieš 2 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Kai Nuoroda

  Nebejuokinkink svieto su sita atgyvena ,dieve tegu ji tik su savim susitvarko ,prie seniu nelenda,nevykele kazkokia,tegu nesdinasi is ten ,jau ilgai uzsisedejo krakanosa sita,tegu ciuozia paskui Daliuka,ir laimingi abu bus

  Prieš 2 mėnesių
 • va va

  Nuoroda

  po sausio 7 dienos,, išaiškinimo,, Vandenyse, visiems darbinykams tapo aišku, kad vandens kainos pakelimas, gresiantis algu neišmokejimas, kaip ir visos blogybes kurias išvardyno didisys D. atsitiko per Gervinsko,, nemokejima,, vadovauti. Ta patvirtino ir Striolyte, nes ji mate ????koks neskaidrus tapo vanduo po Katuokos išejimo. O darbinykams buvo tarp eilučiu pasakyta, kad neberašinetu popiergaliu, ir nebandytu palaikyti direktoriaus, nes... patys turi suprasti kas ju gali laukti kai pavaduotojas taps direktoriumi. Cirkai????????????. tačiau neverkim... nes nusileis i Vandenis mergele marija ir išgelbes visus nuo bankroto. Melskimes uz musu išganytojus..... Amen????

  Prieš 2 mėnesių
 • Durnas Techninis Klausimas

  Nuoroda

  Kaži kodėl nebeveikia radio stoties NYKSCIAI.LT (FM 99,9 Mhz) radio siūstuvo kairysis kanalas ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Vyt kuo tolyn

  Nuoroda

  Iš ligonines ir vyr ,slaugytoja ,bus ramiau dirbti .atsikvepsim be jos .

  Prieš 2 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  kam iš savų reikalingi vadovų postai?

  Prieš 3 mėnesių
 • Klausimui ir kritikui

  Nuoroda

  Kas gali paneigti ,kad Anykščių vandenims bankroto situaciją sukūrė ne Gervinskas , o jo pirmtakas? Tik visi šunys bandomi sukarti ant Gervinsko, o tikrieji atlikėjai lieka nuošalyje dar tvirčiau jausdamiesi Vandenyse ar bandydami į juos atjoti ant balto žirgo !

  Prieš 3 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimui ir kritikui Nuoroda

  Paneigti gali Tubis ir Auditas.

  Prieš 3 mėnesių
 • Abejoju?

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Net valdybos nariai negali paneigti, nes jie visada buvo "kišeniniai". O apie auditą gal geriau nekalbėti - jis bedantis ir "kišeninis"

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  suprantu, kad ligoninės direktorius turi kreiptis į Anykščių verslo informacinį centrą kad surašytų veiklos planą, tinkamą patarėjui ir tarybos daugumai.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau