Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)
2020-01-09

Prisijuokavo...

Dviems jauniems viešintiškiams policijos pareigūnai skyrė po 30 eurų baudas už tai, kad šie negyvą kiškį pririšo prie dviračio bagažinės ir vežiojo po Viešintų miestelį.


Jie ne tik negyvą gyvūną vežiojo po miestelį, tačiau šalia jo fotografavosi, o nuotraukas kėlė į feisbuką. Pastebėję internete  kraupius vaizdus, apie tai žmonės pranešė policijai.
Vyriškiai policijai aiškino, kad negyvą kiškį rado šalia kelio syvažinėtą automobilio.
Nubausti viešintiškiai anksčiau yra turėję reikalų su policija.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • labb buss

  Nuoroda

  Patys matote , į ką pavertė mūsų jaunimą - 50 okupacijos ir priespaudos metų ...

  Prieš 2 mėnesių
 • na taip

  Nuoroda

  Nieko keisto. Dabar dauguma vyriškos lyties atstovai pasidarė nesveiko proto arba su bobėje. Na o moterys kyla į aukštumas. Vyrai jau kurį laiką nebeprilygsta moteriai ...

  Prieš 2 mėnesių
 • Juokingiau

  Nuoroda

  Daug juokingiau būtų kokių nors nerazumnų kaimiečių nepiktą šunį aprengti žmogaus drabužiais ir palaisti paslakstyt po kaimą, visi galvotų, kad šeimininkams kvankt.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vežtis

  Nuoroda

  Galima ir mėšlą maiše ar kur kad itu nepdergtumo jie juk išsidirbinėjo įkėlė į internetą ir t t

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  kazi koki straipsni pritaike? manau cia nera nei chuliganizmas, nei viesosios tvarkos pazeidimas. jei galima ant bagazines veztis maisa su bulvemis, tai kodel negalima veztis vistos, lasiniu palties, ar kiskio?

  Prieš 2 mėnesių
 • Matos

  Nuoroda

  Kad galvoje šūdas o ne smegenis tai kokie tėvai aišku kad tokie patys juk obuolys nuo obels kaip sako netoli rieda, o jei kriaušė krenta tai dažniausiai supuvusi,, ot šitie draugeliam reikėtų anksčiau dirbusi ai nepilnamečių inspektorei papulti Ponia Rakštelienei būtų parodžiusi iš kur grybai dygsta

  Prieš 2 mėnesių
 • Pamenu pamenu

  atsakymas į: Matos Nuoroda

  Rakštelieni, ti pas ju palauk nebutu. Ale jau matyt ana senai pencijoj

  Prieš 2 mėnesių
 • **

  Nuoroda

  šitą berazumį reikia dar gyvą pririšti prie kokio nors agregato ir vežioti,pakol galą gaus

  Prieš 2 mėnesių