Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

,,Anykšta“ žinomų Anykščių krašto žmonių - politikų, verslininkų, kultūros darbuotojų, medikų ir kitų profesijų atstovų - paprašė apžvelgti svarbiausias 2019-ųjų metų Anykščių rajono aktualijas.

 Romualdas KUBAITIS, ūkininkas:

- Kaip vertinate naujos Anykščių rajono savivaldybės valdžios darbą?

- Tai gal per anksti vertinti? Nauja šluota visada geriau šluoja. Manau, kad viskas krypsta į gerą pusę - į savivaldybę susirinko kadrai, vyksta darbas, šiukšlės išvežtos. Viskas tvarkoje.

- Kurioje Anykščių rajono srityje šiuo metu pastebite proveržį, o kurioje – nuosmukį?

- Nematau aš nei proveržio, nei nuosmukio. Dabas vyksta, turizmo sektorius nuo senų laikų klesti. Kaip besakytume, tačiau pramonės Anykščiuose nėra ir nebus. Gera gegografinė padėtis, superinė gamta, kultūrinis paveldas fantastiškas - tai puiki dirva gerai perspektyvai.

- Į ką reikėtų atsižvelgti savivaldybės vadovams, Anykščių rajono tarybai, žvelgiant į ateitį?

- Nejaugi man juos mokinti? Susirinko krūva protingų vyrų – nuspręs, ką veikti. Manyčiau, kad reikia išlaikyti tą patį lygį. O perspektyva ta, kurią iškėlė Prezidentas - gerovės valstybė. Nebus revoliucijos. Maskva nepersikels į Anykščius arba atvirkščiai.

- Reikšmingiausias 2019 metų Anykščių rajono įvykis?

- Savivaldos rinkimai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rimtas vyras

  Nuoroda

  norėtųsi tokius matyti rajono taryboj ar Seime. Kai tokie nekandidatuoja, tai gražuoles, pažadukus, jaunas daininykes ar nupindusius pencinykus su vaikais iš mokyklos ir prirenka, o pasekmė- šudas gaunasi.

  Prieš 9 mėnesių
 • esmė

  Nuoroda

  Kartais dėl politinių ar ekonominių paskatų savivaldybė pradeda remti ar net įsteigus palaikyti neperspektyvias, bankrutuojančias įmones. Tada paramos negaunantys subjektai yra priversti konkuruoti nelygiomis sąlygomis, jų veiklos sąnaudų nekompensuoja biudžetas arba nepadeda kitomis priemonėmis, kuriomis gali būti įgyjamas konkurencinis pranašumas.

  Prieš 9 mėnesių