Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

,,Anykšta“ žinomų Anykščių krašto žmonių - politikų, verslininkų, kultūros darbuotojų, medikų ir kitų profesijų atstovų - paprašė apžvelgti svarbiausias 2019-ųjų metų Anykščių rajono aktualijas.

 Romualdas KUBAITIS, ūkininkas:

- Kaip vertinate naujos Anykščių rajono savivaldybės valdžios darbą?

- Tai gal per anksti vertinti? Nauja šluota visada geriau šluoja. Manau, kad viskas krypsta į gerą pusę - į savivaldybę susirinko kadrai, vyksta darbas, šiukšlės išvežtos. Viskas tvarkoje.

- Kurioje Anykščių rajono srityje šiuo metu pastebite proveržį, o kurioje – nuosmukį?

- Nematau aš nei proveržio, nei nuosmukio. Dabas vyksta, turizmo sektorius nuo senų laikų klesti. Kaip besakytume, tačiau pramonės Anykščiuose nėra ir nebus. Gera gegografinė padėtis, superinė gamta, kultūrinis paveldas fantastiškas - tai puiki dirva gerai perspektyvai.

- Į ką reikėtų atsižvelgti savivaldybės vadovams, Anykščių rajono tarybai, žvelgiant į ateitį?

- Nejaugi man juos mokinti? Susirinko krūva protingų vyrų – nuspręs, ką veikti. Manyčiau, kad reikia išlaikyti tą patį lygį. O perspektyva ta, kurią iškėlė Prezidentas - gerovės valstybė. Nebus revoliucijos. Maskva nepersikels į Anykščius arba atvirkščiai.

- Reikšmingiausias 2019 metų Anykščių rajono įvykis?

- Savivaldos rinkimai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rimtas vyras

  Nuoroda

  norėtųsi tokius matyti rajono taryboj ar Seime. Kai tokie nekandidatuoja, tai gražuoles, pažadukus, jaunas daininykes ar nupindusius pencinykus su vaikais iš mokyklos ir prirenka, o pasekmė- šudas gaunasi.

  Prieš 2 mėnesių
 • esmė

  Nuoroda

  Kartais dėl politinių ar ekonominių paskatų savivaldybė pradeda remti ar net įsteigus palaikyti neperspektyvias, bankrutuojančias įmones. Tada paramos negaunantys subjektai yra priversti konkuruoti nelygiomis sąlygomis, jų veiklos sąnaudų nekompensuoja biudžetas arba nepadeda kitomis priemonėmis, kuriomis gali būti įgyjamas konkurencinis pranašumas.

  Prieš 2 mėnesių