Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Nuo šių metų  sausio 1 dienos Anykščių rajono mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą bendrojo ugdymo mokyklose, nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų,bus skiriami nemokami pietūs. Iki Naujųjų metų   nemokamą maitinimą rajone mokyklose gaudavo 496 moksleiviai.

Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistų skaičiavimais, šiais metais nemokamus pietus iš viso gaus  526 moksleiviai.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nežinau

  Nuoroda

  ar tik asociatyvioj nuotraukoj prie informacijos parodytas toks nesuderintas maistas (dešrelės, bulvių košė) vaikams, ar tikrai tokiu ale maistu pradinukus maitins? Jei maitins, tai baisu!!!

  Prieš 9 mėnesių
 • Pamela Bucks

  Nuoroda

  Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

  Prieš 9 mėnesių
 • Mokiaius

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais Vienuolio ir Biliuno ir Užuozeriuose maitino labai skaniai tikra mėsa ir daržovėm ir dykai ir jokiu sasysku tuo laiku neduodavo ir jokiu švedišku stalų nebuvo o paprasti lietuviški

  Prieš 9 mėnesių
 • Skaitai komentarus ir pikta darosi - juk nemokamai maitinami , tevai , prisiminkit kas buvo sovietmety , argi kai jus ejot kas nemokamai maitino ?

  Prieš 9 mėnesių
 • nepurkštauk jei nesupranti

  atsakymas į: N Nuoroda

  Komentare, apačioje pajuokiamas žurnalisto nemokšiškumas ir nekompetencija - parenkant straipsnio pavadinimą, niekaip nesusietą su pačiu straipsniu ir patalpinta asociatyvia nuotrauka....Kas yra dėl nemokamų pietų - viskas labai puiku, ačiū Švietimo skyriui..:-)

  Apatinio komentaro autorius

  Prieš 9 mėnesių
 • NUOTRAUKA

  Nuoroda

  Švediškas stalas tikrai gausus :-)
  Yra pasirinkti iš ko...
  Dešrelė su koše...
  Dešrelė be košės....
  Agurkai be košės ir be dešrelės....
  Dešrelė su plėvele....
  Dešrelė be plėvelės...
  Tikrai didelė gausa patiekalų....:-)

  Prieš 9 mėnesių
 • baldžius

  atsakymas į: NUOTRAUKA Nuoroda

  Čia minimas tik stalo gamintojas iš Švedijos, o ne tai kas ant jo padeta ?

  Prieš 9 mėnesių