Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Nuo šių metų  sausio 1 dienos Anykščių rajono mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą bendrojo ugdymo mokyklose, nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų,bus skiriami nemokami pietūs. Iki Naujųjų metų   nemokamą maitinimą rajone mokyklose gaudavo 496 moksleiviai.

Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistų skaičiavimais, šiais metais nemokamus pietus iš viso gaus  526 moksleiviai.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nežinau

  Nuoroda

  ar tik asociatyvioj nuotraukoj prie informacijos parodytas toks nesuderintas maistas (dešrelės, bulvių košė) vaikams, ar tikrai tokiu ale maistu pradinukus maitins? Jei maitins, tai baisu!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Pamela Bucks

  Nuoroda

  Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mokiaius

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais Vienuolio ir Biliuno ir Užuozeriuose maitino labai skaniai tikra mėsa ir daržovėm ir dykai ir jokiu sasysku tuo laiku neduodavo ir jokiu švedišku stalų nebuvo o paprasti lietuviški

  Prieš 2 mėnesių
 • Skaitai komentarus ir pikta darosi - juk nemokamai maitinami , tevai , prisiminkit kas buvo sovietmety , argi kai jus ejot kas nemokamai maitino ?

  Prieš 2 mėnesių
 • nepurkštauk jei nesupranti

  atsakymas į: N Nuoroda

  Komentare, apačioje pajuokiamas žurnalisto nemokšiškumas ir nekompetencija - parenkant straipsnio pavadinimą, niekaip nesusietą su pačiu straipsniu ir patalpinta asociatyvia nuotrauka....Kas yra dėl nemokamų pietų - viskas labai puiku, ačiū Švietimo skyriui..:-)

  Apatinio komentaro autorius

  Prieš 2 mėnesių
 • NUOTRAUKA

  Nuoroda

  Švediškas stalas tikrai gausus :-)
  Yra pasirinkti iš ko...
  Dešrelė su koše...
  Dešrelė be košės....
  Agurkai be košės ir be dešrelės....
  Dešrelė su plėvele....
  Dešrelė be plėvelės...
  Tikrai didelė gausa patiekalų....:-)

  Prieš 2 mėnesių
 • baldžius

  atsakymas į: NUOTRAUKA Nuoroda

  Čia minimas tik stalo gamintojas iš Švedijos, o ne tai kas ant jo padeta ?

  Prieš 2 mėnesių