Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

,,Anykšta“ žinomų Anykščių krašto žmonių - politikų, verslininkų, kultūros darbuotojų, medikų ir kitų profesijų atstovų - paprašė apžvelgti svarbiausias 2019-ųjų metų Anykščių rajono aktualijas.

 Vygantas ŠLIŽYS, Anykščių rajono tarybos narys, verslininkas:

- Kaip vertinate naujos Anykščių rajono savivaldybės valdžios darbą?

- Pirmoje eilėje tai savivaldybės administracijos skyrių suformavimas, specialistų susigrąžinimas. Buvo apgriauti pamatai ir juos šiek tiek reikėjo renovuoti, o dabar belieka eiti į priekį. Kol kas vyksta praėjusios kadencijos klaidų taisymas. Vežėjui pusę metų už suteiktas paslaugas nesumokėta. Visur, kur dursi pirštu, - vien klaidos.

- Kurioje Anykščių rajono srityje šiuo metu pastebite proveržį, o kurioje – nuosmukį?

- Traukiasi rajonas, su tuo ir susijęs nuosmukis. Tokia tendencija negera ir reikia ieškoti būdų, kaip ją stabilizuoti. O amžina Anykščių bėda - nėra tvarios gamybos. Gamybinės įmonės sukuria daugiau pridėtinės vertės nei, pavyzdžiui, paslaugų sektorius.

- Į ką reikėtų atsižvelgti savivaldybės vadovams, Anykščių rajono tarybai, žvelgiant į ateitį?

- Visų pirma reikėtų pasidaryti priemonių planą, ką valdžia norėtų ir turėtų nuveikti per kadenciją. Kol kas tokio plano nematau, bet tikiuosi, kad jis dar atsiras.

- Reikšmingiausias 2019 metų Anykščių rajono įvykis?

- Turbūt visi suveda į vieną įvykį, ar ne (juokiasi)? Nežinau, ar tas įvykis jau toks reikšmingas, kad apie jį reikėtų kalbėti. Anykščiai - ne vienintelis rajonas, kuris gali pasigirti tokiu įvykiu.
Negalėčiau įvardyti vieno įvykio. Žiūriu daugiau į tai, kad Anykščiai gražėja, indėlis iš ES davė daug ir, jei palygintume, ką turėjome anksčiau ir ką turime dabar, indėlis būtų akivaizdus. Ir tuo reikia džiaugtis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Robertas

  Nuoroda

  Vaiku darzelis...neturite jus plano savo tik kaip zemes is zmoniu veltui supirkti ....

  Prieš 2 mėnesių
 • jargutėlau

  Nuoroda

  nei vienam mes nerūpim.Nafik tokie tarybos nariai,koks iš jų tolkas

  Prieš 2 mėnesių
 • nu tai taip,

  Nuoroda

  Vygantai, tu esi 4 proc. (t.y. vienas iš 25) rajono pagrindinės valdžios. Labai labai laukiam tavo sudaryto priemonių plano paskelbimo nors 4 proc. rajono gyventojų (maždaug 1000 -iui) . Kada planuoji tai padaryti, reikia užsiimti laiką, kad galėčiau sudalyvauti ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. Labai norėčiau būti tarp to 1000, kuriais tu rūpinsiesi ketverius metus. Ačiū.

  Prieš 2 mėnesių