Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

,,Anykšta“ žinomų Anykščių krašto žmonių - politikų, verslininkų, kultūros darbuotojų, medikų ir kitų profesijų atstovų - paprašė apžvelgti svarbiausias 2019-ųjų metų Anykščių rajono aktualijas.

 Vygantas ŠLIŽYS, Anykščių rajono tarybos narys, verslininkas:

- Kaip vertinate naujos Anykščių rajono savivaldybės valdžios darbą?

- Pirmoje eilėje tai savivaldybės administracijos skyrių suformavimas, specialistų susigrąžinimas. Buvo apgriauti pamatai ir juos šiek tiek reikėjo renovuoti, o dabar belieka eiti į priekį. Kol kas vyksta praėjusios kadencijos klaidų taisymas. Vežėjui pusę metų už suteiktas paslaugas nesumokėta. Visur, kur dursi pirštu, - vien klaidos.

- Kurioje Anykščių rajono srityje šiuo metu pastebite proveržį, o kurioje – nuosmukį?

- Traukiasi rajonas, su tuo ir susijęs nuosmukis. Tokia tendencija negera ir reikia ieškoti būdų, kaip ją stabilizuoti. O amžina Anykščių bėda - nėra tvarios gamybos. Gamybinės įmonės sukuria daugiau pridėtinės vertės nei, pavyzdžiui, paslaugų sektorius.

- Į ką reikėtų atsižvelgti savivaldybės vadovams, Anykščių rajono tarybai, žvelgiant į ateitį?

- Visų pirma reikėtų pasidaryti priemonių planą, ką valdžia norėtų ir turėtų nuveikti per kadenciją. Kol kas tokio plano nematau, bet tikiuosi, kad jis dar atsiras.

- Reikšmingiausias 2019 metų Anykščių rajono įvykis?

- Turbūt visi suveda į vieną įvykį, ar ne (juokiasi)? Nežinau, ar tas įvykis jau toks reikšmingas, kad apie jį reikėtų kalbėti. Anykščiai - ne vienintelis rajonas, kuris gali pasigirti tokiu įvykiu.
Negalėčiau įvardyti vieno įvykio. Žiūriu daugiau į tai, kad Anykščiai gražėja, indėlis iš ES davė daug ir, jei palygintume, ką turėjome anksčiau ir ką turime dabar, indėlis būtų akivaizdus. Ir tuo reikia džiaugtis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Robertas

  Nuoroda

  Vaiku darzelis...neturite jus plano savo tik kaip zemes is zmoniu veltui supirkti ....

  Prieš 9 mėnesių
 • jargutėlau

  Nuoroda

  nei vienam mes nerūpim.Nafik tokie tarybos nariai,koks iš jų tolkas

  Prieš 9 mėnesių
 • nu tai taip,

  Nuoroda

  Vygantai, tu esi 4 proc. (t.y. vienas iš 25) rajono pagrindinės valdžios. Labai labai laukiam tavo sudaryto priemonių plano paskelbimo nors 4 proc. rajono gyventojų (maždaug 1000 -iui) . Kada planuoji tai padaryti, reikia užsiimti laiką, kad galėčiau sudalyvauti ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. Labai norėčiau būti tarp to 1000, kuriais tu rūpinsiesi ketverius metus. Ačiū.

  Prieš 9 mėnesių