Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Žymūs Lietuvos visuomenininkai ir politiniai veikėjai šiandien viešai pristatė taikaus pasipriešinimo prieš Rusijos-Baltarusijos atominę elektrinę sąjūdžio iniciavimo iniciatyvą.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nario Žygimanto Pavilionio spaudos konferencijoje dalyvavę visuomenininkai ir TS-LKD garbės pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis pristatė memorandumą, kuriuo kviečiami visi Lietuvos piliečiai jungtis prie pasipriešinimo Rusijos-Baltarusijos drauge mums rengiamai keršto akcijai – Astravo atominės elektrinės statyboms.
„Kova su Astravu prasidėjo seniai – esame surinkę daug Lietuvos piliečių parašų prieš jį, priėmę reikiamus įstatymus, kurie užkardytų ten pagamintos elektros pirkimą. Tačiau tai, tik formali pusė. Dabar mes stengiamės sutelkti visas įmanomas jėgas kovos įgyvendinimui – kad Europos Sąjunga įsiklausytų į mūsų poziciją, kad mūsų poziciją priimtų, kaip savo, kad uždraustų elektros pirkimą iš tos nesaugios elektrinės ir kad ji apskritai neegzistuotų – nei pirmas, nei antras, nei kiti reaktoriai, kurie suplanuoti, nepradėtų veikti. Kad tai pasiektume, reikia sutelkti visas įmanomas jėgas. Prezidentas kol kas yra vienintelis, kuris šį klausimą kelią politiškai ES lygiu, bet jam reikia visos kariaunos – Vyriausybės, diplomatinės paramos, jam reikia politinių jėgų paramos, jų kolegų Europoje paramos – turi įsijungti visi: ir politikai, ir visuomenininkai, ir smegenų centrai, ir žurnalistai, nes kova yra prieš Rusijos-Baltarusijos kuriamą imperiją ir ginklą, kuris sukurtas prie mūsų sienų yra rimtos agresijos pradžia. Imperija tikrai nesustos, jei mes nesujungsime savo jėgų“, – teigė  TS-LKD frakcijos narys Ž. Pavilionis.
Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavęs TS-LKD garbės pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis pažymėjo, jog tokiu Rusijos-Baltarusijos bendru veikimu Lietuva, kaip ir visa ES yra užpulta, tačiau kol kas tik imituoja gynybą.
„Astravo atominė elektrinė yra bendras Rusijos-Baltarusijos projektas, įsitvirtinti, plėsti savo energetinė ir politinę ekspansiją ir pakeliui nubausti Lietuvą už savo Nepriklausomybę. Iš 8 pasiūlytų geresnių vietų, Kremlius įsakė ją statyti čia, šalia Lietuvos. Ši padėtis yra proga pasitikti tikrovę: joje yra du aspektai: tai yra grėsmė mūsų ir mūsų vaikų ateičiai ir jei norime guostis, kad dar nežuvome, esame naivūs. Jei leidžiame Astravui veikti – jau žuvome. Kita šios situacijos pusė – nežmoniškumas ir patyčia. Žinoma, tai ir mūsų išsivadavimo prieš 30 metų iš didžiosios nelaimės tąsa. Ta patyčia kuria stipresnis, prievarta, kadangi jaučiasi nestabdomas ir nebaudžiamas. Pražūtinga nelaimė iš tos jėgainės pražūtinga mums, ir Baltarusijai, kuri bet kada gali įvykti. Šios dienos akcija yra pradžia, kuri mes tikimės, jog bus didelė, žadinanti ir telkianti Lietuvos visuomenę, gal ne tik Lietuvos. Visuomenininkai ima skatinti vienijimąsi ir telkimąsi. Ar Lietuva vieningai suvokia ir susivokia. Visuomenė, Seimas, Vyriausybė, Prezidentūra. Ar tikrai vieningai ir tvirtai? Štai ką nori paskatinti visuomenininkai ir 21 žmogus pasirašęs memorandumą, kuris gali tapti tam tikru manifestu“, – pažymėjo prof. V. Landsbergis.
Renginyje pristatytame visuomenininkų memorandume pažymima, jog Lietuva privalo būti pasirengusi ir apsisprendusi ginti savo žmones nuo kasdienės branduolinės taršos ir užkratų, taip pat išnaudoti diplomatinę gynybą, kuri iki šiol, neaišku kodėl, nebuvo naudojama, reikalaujama viešai paskelbti pastarojo dešimtmečio dokumentus dėl gynybos, jei kas nors buvo padaryta, turėtų būti įkurtas rimtas centralizuotas Lietuvos savigynos su atrama ES štabas, su veiklos viešumo prievole bei atsakomybė už Lietuvą ir lietuvių tautos ateitį privalo būti iškelta aukščiau bet kokius pataikavimus, dairymusis į V. Putino verslo partnerius ar politinį korektiškumą.
Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai Mečys Laurinkus, Nijolė Oželytė, Raimundas Lopata ir TS-LKD frakcijos narys E. Zingeris.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vobla

  Nuoroda

  Nu ar ne debilai,baltarusiai siūlo pigią elektra,o mūsų debilam nereik.

  Prieš 2 mėnesių
 • kur jus matot

  Nuoroda

  ta laisve ,tokioj priespaudoj niekada dar negyvenom,tai kodel milijonas zmoniu nuo jos pabego

  Prieš 2 mėnesių
 • Matom

  atsakymas į: kur jus matot Nuoroda

  Pabėgo ne nuo priespaudos, o pasinaudojo suteikta galimybe uždirbti daugiau.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  landsberginių gauja neturi kuo pasigirti prieš rinkimus ,gerais darbais ,tai išsirinko nereikšmingą temą ,kelti kivirčą su Baltarusiais ,---------Astravo elektrinė statęsi ,landsberginių gaujai siaubiant Lietuvą ,tada jie davė sutikimą Baltarusiams statytis ,kubilius net buvo nuvykęs į svečius ,tylėjo ,o dabar specialiai ,prieš rinkimus, neturi kaip save parodyti apart intrigomis ir kiršinimu ,sėkmės ,nieko naujo ,vėl tos pačios dainos ,tegu baltarusai ne įsižeidžia ,kai kalba Lietuvos komunistai ,susenę ligoniai tai jiems artima ,kaimynai supranta ,,,,

  Prieš 2 mėnesių
 • 123

  Nuoroda

  Lietuvei prisiskaitot interneto ir juokina Pasaulį su savo teigineis tipo dizeline mašina tarsi, o į benziną įdėjus dujas, tai jau Amerika, taršos, kaip nebūta... Tas pat ir su elektra--kaimynus latvius niekina, kad perka elektra iš ruso... O, tai iš kur gauti elektros latvem ir mums parduot??? LIETUVAIČIAI SILPNAPROTYSTĖS ISIGIJOT NUO LAISVĖS...

  Prieš 2 mėnesių
 • Siulai

  Nuoroda

  Kaip kazkada (kol nebankrutavo Klimkevicius, savinykas) vykdavo festivalis uz Dieveniskiu, dvare, "Bite2Gever". Budavo tokia fenia, matyt kada gerai inlupa - atsukti nuogas rūras belarusų pusen. Maž i čia reiktu pakartot?

  Prieš 2 mėnesių
 • Giedrius

  Nuoroda

  Daunu salis viska pirkti per kelius tarpininkus

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Konservatoriai visai fantazijos nebeturi, kad vėl rengiasi per rinkimus naivuoliams tą patį makaroną- Baltarusijos AE ant ausų kabinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Oziabarzdis

  Nuoroda

  Kelią savo šutvę bet nieko man atrodo neišeis čia ne lietuvoi kolūkius draskyti, o elektra jei ne pirksim tiesiogiai tai pirksim per tarpininkus brangiai

  Prieš 2 mėnesių
 • ožiobarzdžiui

  Nuoroda

  ir kitiems visuomeniniams-politiniams veikèjams :
  Jau "išdūrėte" tautą su eurais (pasikeis pinigai, kainos nesikeis..) Nu taip, jos nesikeitė - pasikeitė tik pinigų pavadinimas :-)
  Mums reikia pigios elektros - mes balsuosime tik už statomą Astravo elektrinę ir pigią energiją...
  Kiek kartų paskaičiuok ožiobarzdi jau mus "išdurei" per 30 metu ?
  Skemaniu Stasys

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau