Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti
Anykščių kultūros centro feisbuko nuotrauka

Anykščių kultūros centro solistė Dileta Korženiauskaitė ir mergaičių vokalinis ansamblis „Nenuoramos“ Panevėžyje vykusiame zoniniame ture iškovojo kelialapius į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“  finalą Vilniuje. Atlikėjus konkursui ruošusi Anykščių kultūros centro meno vadovė Jurgita Baldauskienė teigia, kad anykštėnai finaliniame konkurso etape gali nepasirodyti, nes jauniesiems muzikantams ruošiantis konkursui ir jo metu nėra kam akompanuoti. Dviejuose "Dainų dainelės" konkursuose sėkmingai su savo auklėtiniais pasirodžiusi J.Baldauskienė įtaria, kad kažkas tyčia jai kiša koją, kad sėkmė nusigręžtų ir jisu savo auklėtiniais konkurse patirtų fiasko.

 

"Yra kliūtys daromos iš anykštėnų ir aš esu visiškame nusiminime ir nežinojime, ką daryti. Anykštėnai patys pagalius kaišo. Nėra kam pagroti. Jau nebevyniosiu žodžių į vatą, kaip sakoma. Džiaugiamės, kad gerai, o iš tikrųjų nėra kuo džiaugtis, nes per visus Anykščius nerandu akompanuotojo", - "Anykštai" netikėtai prakalbo J.Baldauskienė, kai jai paskambinome norėdami kartu pasidžiaugti iškovota vieta į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ finalą.

 Pasiteiravus, ar akompanuotojai Anykščiuose yra deficitinė specialybė, J.Baldauskienė kalbėjo: "Ne deficitine, čia kažkokios povandeninės srovės. Čia nesuprasi kas ką palaiko ir ko nepalaiko.Niekas to neviešina, o aš jau nebegaliu tylėti, visa savaitė "ant nervų". Turi žinoti, kas gros, o tu nežinai. Turi repetuoti, o tu nežinai su kuo repetuoti. Anykščių kultūros centras turi akompanuotoją, tačiau jis yra nepalenkiamas. Nori groja, nori ne. Laukiu "Dainų dainelės" pasirodymo, tačiau gal jo net nebus, nes nėra kam groti."

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • manau

  Nuoroda

  daugiau mergaitės nebekoncertuos kultūros centre. Šiaip tai nieko ir nėra tas pats per tą patį ,tie patys kolektyvai nuo senų laikų,o naujo nėra.Naujas režisierius ,o ką veikia jis ,kai nėra švenčių tai gal leiskite jam dirbti, jaunas energingas ineš naujovių,nedirbdamas sustabarės. Visiems ,kai tingisi dirbti tai vėliau ,ar anksčiau pasimato.

  Prieš mėnesį
 • Va va

  Nuoroda

  Ir štai tylioji, ramioji tarė žodį ir pakišo Akc direktorei kiaulę!!! Tikrai, jei repetavo akomponetorė, kodėl pabėgo? Gal todėl, kad ištikrųjų reikėjo iškišti į eterį kitą žvaigždę? Apie tai nieks nepagalvojo ???? O vadovės, taip liaupsinti nereikėtų, nes ji kažkaip be konkurencijos dirbo, nes rami, be nuomonės, patogi... Oi, o gal nebe ????Gabios ir balsingos mergaitės gali dainuoti kur kas geriau, švariau, su geresniais balso pastatymais. Patenka, ten visi, nes nelabai kaži kas ir dalyvauja ???? Sėkmės mergytėms ????

  Prieš mėnesį
 • Paskut.komentr.

  Nuoroda

  Tėveliai ne lieka ašaras po koncertų,o išsako tiesą apie seniai įsišaknijusias problemas Anykščių kultūros centre,nes ilgai buvo sąmoningai nutylima apie Petrokaitės "vadovavimo" stilių,kuris GARBĖS neprideda,nors kultūros centre dirba ne vienas kūrybingas bei atsidavęs kultūrai žmogus,gerbiamoji komentatore!Gal pribrendo laikas kažką kažkaip keisti į TEIGIAMAS PERMAINAS,užteks kaip "užsistovėjusio vandens",kuris pradeda skleisti labai nemalonų kvapą,jeigu ilgai stovi nejudinamas...

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  gal pasakyk tèveliam apie ašaras po koncerto, neberašys nesąmoniu

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  Kokia geda! Jurgita, Tu saunuole ir pagarba, kad isdrisai prabilti. Idomu, kaip jauciasi siuo metu Anyksciu kulturos centro direktore, darbuotajai, muzikos m-klos mokytojai... Kiek mokytojai ir vaikuciams darbo reikejo ideti, kad pakliutu i "Dainu Daineles" finala?! Ar suaugusiu zmoniu ambicijos ir pavydas gali sugriauti mazuju dainoreliu svajone?

  Prieš mėnesį
 • Prie ko

  atsakymas į: Jurate Nuoroda

  Čia ta muzikos mokykla???? Kultūros centro kolektyvai, kultūros centro ir reikalai. Du koncertmeisterius turi ir nesusišneka? Tai gal laikas būtų save ir savo elgesį paanalizuot. Kodėl dabar tokiai puikiai poniai nieks negroja??? Gal pati komunikuot nesugeba? O KC ponios vadovės išvis neaišku, ką veikia?

  Prieš mėnesį
 • Pritariu"Tėveliai"

  Nuoroda

  Tokie dalykai kultūros centre-ne naujiena!Tai jau vieša paslaptis,kuri erzina ir glumina anykštėnus jau seniai.O kas kaltas dėl to,kas vyksta-ogi tas,kas leidžia direktorei elgtis tuo principu:leisiu-neleisiu...Gal laikas stabdyti ir pasiūlyti senjorei eiti į užtarnautą poilsį su savo svita(taip pat senjorom),nes senyvas amžius pakoreguoja ir mąstymą.

  Prieš mėnesį
 • komentr."tėveliai"

  Nuoroda

  Būtina ne profilaktiškai kalbėtis su kult.centro direktore Petrokaite.Ir kodėl reikėtų kalbėtis?Teisingiausia būtų reikalauti pasiaiškinimo,kodėl trukdoma dirbti ir nesuteikiamos sąlygos atstovauti savo rajoną.Kodėl,ilgai sėdėdama direktorės "krėsle",Petrokaitė "leidžia"sau elgtis kaip savo namuose?O kiek buvo kalbėta ir rašyta,jog labai neprotinga leisti vadovauti per ilgai(daugiau nei 20m),kurie užsisėdėję elgiasi NE ŠIUOLAIKIŠKAI ir NEADAKVAČIAI.Su laiku tokios\tokie senjorai vadovaudami-sustabarėja,nenori permainų.Ar "nebėra"jaunų,kompetetingų ir kūrybingų žmonių,kurie į kultūros sferą atneštų naujų idėjų ir teigiamų pokyčių?Kodėl Anykščių valdžia "pro pirštus" žiūri į jau eilę metų vykstančius "batalijas"?O gal yra laikomasi nuostatos,jog "nėra kuo pakeisti"?Tad kokiame laikmetyje gyvename?

  Prieš mėnesį
 • Tėveliai

  Nuoroda

  Esame dėkingi Jurgitai Baldauskienei už ilgametį nuoširdų darbą su vaikais. Tai sunkus ir manau, ne pelningiausias darbas. Tiek atsidavimo darbui yra tik iš meilės savo darbui. Kolektyvai yra keli, reikia ir apranga rūpintis, šukuosenomis, choreografija, kelionėm ir t.t. O per konkursus negali mokytoja akomponuoti, nes turi kontroliuoti vaikus kaip dirigentas.
  Kad yra problemos su Kultūros centro vadovybę , mes numanėme, tik Jurgita nesiskųsdavo. O kai po Naujametinio kolektyvų koncerto mokytoja atėjo verkdama, jau supratome, kad nesiskaitoma su tokia talentinga vadove. matyt ji nėra direktorės „favoritė”, o yra kita vadovė, ant kurios nekelia balso ir nežemina prie visų. Džiaugiamės, kad Jurgita yra stipri moteris. Atėjo laikas įsikišti jau ir tėveliams.
  Tiek kultūros centras, tiek muzikos mokykla yra savivaldybės jurisdikcijoje. Mere, labai prašome išsiaiškinti ir profilaktiškai pakalbėti su vadovybę. O darbas „noriu -nenoriu” yra nepriimtinas. Visi turi būti nesuinteresuoti į gerą darbo atmosferą ir gerą darbo rezultatą. Ačiū

  Prieš mėnesį
 • Nu komedijos

  Nuoroda

  Tiek yra muzikos mokytoju ,tegul eina ir groja .Nedarykit gedos vaikams ,suaugusieji !

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau