Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti
Anykščių Moterų užimtumo ir informacijos centro nuotrauka

Anykščių Moterų užimtumo ir informacijos centras skelbia, kad prieš pat Naujuosius metus Lietuvos –Švedijos draugijų pirmininkė pastorė Walla Carlsson lankėsi centre ir atvežė švedų paruoštų dovanėlių , kurios visą mėnesį buvo dalinamos Anykščių rajono įvairioms organizacijoms ir pavieniams asmenims.


Dovanėles gavo „Vilties „ bendrijos, Vaikų dienos užimtumo centro , Vaikų globos namų vaikai, Burbiškio ir Svėdasų senelių globos namų gyventojai, kiti asmenys. Iš viso buvo išdalintos 256 –iems asmenims dovanėlės.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Moterims ,,geradarėms,,

  Nuoroda

  Visi kas gavo, tai biudžetinės įstaigos. Dalinkite tiesiogiai žmonėms o ne įmituokite nuotraukas. Gerus darbus reikia daryti. Čia dar jums mielos ,,geradarės,, biblijos žodžiai Pat 27,2 Tegul kitas giria tave, o ne tavo burna; svetimas, bet ne tavo lūpos.

  Prieš mėnesį
 • ???

  Nuoroda

  Kodėl prapakuotos dėžės labdaros, ar tik nebuvo patikra padaryta?

  Prieš mėnesį
 • Jo jo

  Nuoroda

  Dičkė pati biedniausia, o jau kad prisigriebė.

  Prieš mėnesį
 • !!!

  Nuoroda

  ...kažkokia skurdžių šalis...Gerai,jeigu ką atsiunčia turtingos šalys atitenka bėdžiams,bet ne tiems kas tokias siuntas priima?O kur vietiniai turtuoliai,kad nieko neaukoja?

  Prieš mėnesį
 • Teip

  atsakymas į: !!! Nuoroda

  Jeigu tokia skurdžių šalis yra, tai įdomu kodėl čia važiuoja tūkstančiais dirbti rusai, baltarusiai ir ukrainiečiai?

  Prieš mėnesį
 • tai kas padare

  Nuoroda

  lietuvele ubagu salimi,apie rajona nebekalbu

  Prieš mėnesį
 • Argi

  Nuoroda

  Argi tikrai Dičiūnaitei reikia labdaros? Argi tokia maža pensija?

  Prieš mėnesį