Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti
Rimanto Tuskenio darbas...

Vasario 19-ąją Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre buvo atidaryta Anykščių krašto tautodailės paroda. Joje eksponuojama virš 200 darbų, kuriuos sukūrė 32 autoriai.

Paroda veiks iki kovo 17 dienos.

 

55-ąjį kartą organizuojamoje parodoje eksponatų įvairovė – austos juostos, papuošalai, keramikos, akmens, medžio, metalo darbai, karpiniai, paveikslai.

Parodą atidarė Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Anykščių skyriaus pirmininkė Skaidrė Račkaitytė sakydama, kad nė vienas tautodailininkas savo darbuose nenaudoja rytietiškų ornamentų, o į juos sudeda tai, kas lietuviška, kas mūsų, kas atėję iš senų laikų. Tai ypač atsispindi austose juostose, lovatiesėse...

Anykštėnus su parodos atidarymu sveikino kolegos ir bendraminčiai iš Ukmergės, Rokiškio, Panevėžio. Sveikinimo žodį tarė ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

Taip pat pasveikinti ir du parodos autoriai, šiemet jubiliejus švenčiantys medžio drožėjas Valdas Pelegrimas ir juvelyras, taip pat ir medžio drožėjas Robertas Matiukas.

Į parodą dvi savo darytas dėžutės atvežė 92-ejų metų laivės gynėjas, politinis kalinys, tremtinis Jonas Kadžionis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Buvusi

  Nuoroda

  Šitos tautodailės parodos visada būna labai gražiai išeksponuotos: jauku, šilta, estetiška. Labai įdomūs darbai.

  Prieš mėnesį
 • Irena

  Nuoroda

  Koks darbo laikas? Kada galima apžiūrėt parodą?

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Rimantas Tuskenis, dirba UAB "Anykščių vandenys"

  Prieš mėnesį
 • Lauko Katinas

  Nuoroda

  Kas daro tuos metalinius katinus ? Norečiau nupirkti ?

  Prieš mėnesį