Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Komentuoti

Kovo 18 dieną apie 22.00 val.Svėdasų seniūnijoje neblaivi (nustatytas 2,17 prom. girtumas) moteris (g. 2000 m.)  smurtavo prieš akivaizdžiai neblaivią (girtumą tikrintis atsisakė) motiną (g. 1972 m.).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Utenos apskrities VPK areštinę.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kur

  Nuoroda

  Kodėl policija taip slepia visokių pijokų duomenis? Jau nebesugebama paskelbti, kokiame kaime tas konfliktas vyko. Rašoma, kad Svėdasų seniūnijoje. Kaip suprasti? Seniūnija didžiulė, reikėtų patikslinti, kokiame kaime tai vyko. Dabar atrodo, kad tas konfliktas vyko seniūnijos pastate. O gal tikrai seniūnijos pastate moteriškės ir mušėsi?Gal kada policija teiksis paskelbti konkretesnę informaciją?

  Prieš savaitę
 • Karantinas

  Nuoroda

  Vežioja po areštinės gal jos slidininkės

  Prieš savaitę