Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

 Ukmergės ligoninės medikas, kuriam ketvirtadienį patvirtinta koronaviruso infekcija, dirba Kauno klinikose bei Vilniaus „Kardiolitos“ klinikoje, ketvirtadienio vakarą pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

 

„Pirminiais duomenimis, medikas iš Ukmergės dirba keliose darbovietėse: Ukmergės ligoninėje, Kauno klinikų skubios pagalbos skyriaus konsultuojančiu gydytoju ir Vilniaus „Kardiolitos“ klinikoje“, – pranešė ministerija.

LRT portalo duomenimis, minimas medikas – vieno Ukmergės ligoninės skyriaus vedėja.

„Šiuo metu nustatyta virš pusantro šimto galimų jo turėtų kontaktų, šis skaičius tikslinamas, aplinkybės vertinamos“, – teigiama pranešime.

Manoma, kad šis asmuo galėjo turėti kontaktą su kolegomis, anksčiau keliavusiais Italijoje, Egipte, Afrikoje ir Dubajuje, 

Pasak ministerijos, minėtieji užsienyje keliavusieji mediko kolegos ir kartu su asmeniu gyvenantys šeimos nariai atvyko į Santaros klinikas ir tiriasi dėl galimo užsikrėtimo koronaviruso infekcija.

Išsiaiškinta, kad asmuo turėjo kontaktą ir su kitais giminaičiais, tad jie vertinami kaip dideles rizikos sąlytį turėję asmenys, su jais bendrauja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai.

Ukmergės ligoninės administracija informuota apie būtinus prevencinius veiksmus, toliau bus bendraujama su kiekvienu sąlytį turėjusiu asmeniu.

Pirminiais duomenimis, darbovietėje vyko posėdis ir mokymai, darbuotojai bus informuoti apie tolimesnius veiksmus.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • @@@

  Nuoroda

  Taigi norėjom tokios santvarkos patys Lietuvei... 30 metu gyvenom bet atsakomybės, be pareigos, be pagarbos--visur viską praleidom laisvę beribe- viso šito bus dabar vaisei....

  Prieš 2 mėnesių
 • Reikia

  Nuoroda

  Sienas aplamai uždaryti, o tai bastosi nieko neturintis ką veikti po pasaulį ir platina ligas be šito viruso dar pilna visokiu

  Prieš 2 mėnesių
 • Ne

  Nuoroda

  Rusai paleido šitą virusą o Amerikos kariai kinijoi

  Prieš 2 mėnesių
 • mųsų Vasiliauskas jau nedirba per kelis darbu?Dar yra ne vienas iš kitur ir iš Ukmergės

  Prieš 2 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: o Nuoroda

  Apsikabinkit gal tą, kuris patarinėja savivaldybėje ir sveikatos priežiūros įstaigoms rajone. Tikrai jokie virusai iki jūsų neprilips su tokio lygio apsauga.
  Linkime ir kitiems likti sveikiems, nepriklausomai nuo visokių komentarų ir nuomonių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ispanijos biologė pasakė: "Jūs mokate futbolininkams 1000000 eurų per mėnesį, o medikams biologams 1800 per mėnesį, o dabar klausiate, kaip gydytis? Eikite pas Ronaldo ir Messi, ir tegul jie jus gydo".

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Įdomu kiek mokėjo Rusijos biologams, kad sukurtų šita virusą? Dabar jau žada Rusija pateikti vaistus. Gal atsipirks?

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Visame kapitalistiniame pasaulyje yra ta pati bloga sistema, kai visuomenei labai reikalingų profesijų žmonės gauna grašius palyginus su visokiais artistais, sportininkais, ne išimtis ir Rusija, kuri yra kapitalistinės santvarkos valstybė.

  Prieš 2 mėnesių
 • jie uzsikrete

  Nuoroda

  dirbdami,turekit sazines iki kokio lygio davede ligonines buve partiniai vadovai ,kad ir musu savybledos vadaintieji tyli ir nematau kad ka darytu del zmoniu,palyginkit jonavos ,alytaus ,klaipedos merus ir kitus,tai nors maskes organizuoja ir kitus dalykus o musu pasibjauretina didziausias darbas mero kreipimasis ir kad dar neserga dar,kam mums jie tokie reikalingi paziurekit kaip sazines neturi lietuvoj partiniai ,seimo nariai prezidentura,juk nauja maro rusis atvezta l Llietuva,pinigu nera,o jie dotaciju partijoms neatsisako ,konceliariniu irgi ,ne kodel prezidentura nesimazina gaunamu lesu kieki is zmoniu moketoju pinigu ,juk matom rajone ir lentynos apytustes ,tuoj pamatysim ka mes gaminam ,kai siena su Lenkija uzdaris,kokia sukurta betvarke per 30 metu,o kaltu nebus

  Prieš 2 mėnesių
 • Mūsų

  atsakymas į: jie uzsikrete Nuoroda

  meras Traupio botanikos sodo gėlytėmis džiaugiasi - fotografuoja, į fb kelia... Romantikas? ar...?

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau