Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (2)

Siaučiant koronavirusui, siekdama mažinti kontaktus, redakcija atnaujina elektroninės ,,Anykštos” prenumeratą. Į Jūsų elektroninio pašto dėžutę vėl galės įkristi visa ,,Anykšta” nuo pirmojo iki paskutinio puslapio, lygiai tokia pat, kokia spaudžiama popieriuje. Taigi, laikraštį nuo šiol galės skaityti ir žmonės, kurie turėjo izoliuotis.

 

 Elektroninės ,,Anykštos” prenumerata mėnesiui kainuoja 10 eurų. Norintys užsisakyti elektroninę ,,Anykštą” turėtų kreiptis elektroniniu paštu kristina.k@anyksta.lt. Elektroninės ,,Anykštos” prenumeratą priimame ne ilgiau kaip iki birželio 1 dienos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pasiulymas

  Nuoroda

  Siulyciau , gal yra galimybe , per ekrana prie kulturos centro rodyt ,skaitytoju netruktu , o ir kai daugiau zmoniu tai ir aptarimas butu , nuomoniu pasidalijimas.

  Prieš 4 dienas
 • Ats.jopa pa

  Nuoroda

  Jei maža pensija laikraščius skaitytk internete arba žiūrėk LRT,TV3 ŽINIAS.Pvz.Naujųjų Metų kalendorių aš pasiimu gruodį,kai "CAMELIA"nemokamai dalina.Labai šriftas didelis,formatas didelis,pensininkui,kaip tik.

  Prieš 5 dienas
 • Labai gerai

  atsakymas į: Ats.jopa pa Nuoroda

  Užsisakysiu. Negaliu be ,,Amuliutės nutikimų". Paskutiniais metais labai juokinga ir taikli.

  Prieš 5 dienas
 • Gera

  atsakymas į: Labai gerai Nuoroda

  Labai pagerėjo. Jau vien dėl Amiliutės prenumeruoju.

  Prieš 5 dienas
 • jopa pa

  Nuoroda

  tai kaina iš kosmoso.Buvo ~3 €

  Prieš 5 dienas