Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Komentuoti

Dėl koronaviruso plitimo visuotinis karantinas Lietuvoje pratęstas iki balandžio 13 dienos imtinai, trečiadienį nusprendė Vyriausybė.

 „Karantinas pratęstas iki balandžio 13 dienos, 24 valandos“, – BNS patvirtino Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis.

Anksčiau Ministrų kabinetas buvo nutaręs, kad karantino režimo šalyje bus laikomasi iki kovo 30 dienos.

Per karantiną apribotas išvykimas iš šalies ir atvykimas į ją, draudžiami žmonių susibūrimai, uždarytos kavinės, daugelis parduotuvių, neteikiamos įvairios paslaugos.

Taip pat neveikia šalies švietimo, ugdymo įstaigos, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ne

  Nuoroda

  nepakaks iki 13,-taip grei pasveiks,kad vel kibsim i darbus.visai bus nesaugu,-manau,kad prates dar.

  Prieš 4 dienas
 • vazelionka

  Nuoroda

  pas mus ir yra sukurtas komunizmas ,nes visi mes vienoj psichuskej ,negi nejauti ,nematai

  Prieš 5 dienas
 • Petras

  Nuoroda

  Atsiprasau o tai cia iki kuriu metu balandzio 13-os?

  Prieš 5 dienas
 • pirkeja

  Nuoroda

  KARANTINAS,-NE VISI SUPRANTA,KAD LIETUVOJE PAVOJUS.DEJA,-I PARDUOTUVES ZMONES EINA BE KAUKIU,BE VIENKARTINIU PIRSTINIU,NEJAUGI NESUVOKIATE,KAD RIZIKUOJATE NE TIK SAVO,BET IR KITU GYVYBE.YRA APSAUGA,KODEL NIEKAS NEPERSPEJA PIRKEJU,NES GAL NE VISI IS KAIMU SUVOKIA,KAD REIKIA APSIPIRKTI KITAIP . PARDAVEJOS GALETU ISAISKINTI ASMENIMS ATVYKSTANTIEM S BE KAUKIU.

  Prieš 5 dienas
 • ..

  atsakymas į: pirkeja Nuoroda

  Sutinku. Pardavėjos galėtų paaiškinti pirkėjams, kad būtina veidą prisidengt, kad ir šaliku, jei kaukių vienkartinių nėra. Po to grįžus į namus ne tikvrankas, bet ir šalikus gerai su muilu ir šiltu vandeniu išplauti. Batus, rūbus atskirai laikyti. O jei nėra galimybės išplauti, pakabinti lauke. Saulės ultravioletiniai spinduliai naikina bakterijas.

  Prieš 5 dienas
 • Taigi

  Nuoroda

  Dar, kad viską duotų pagal poreikius, tai būtų komunizmas.

  Prieš 5 dienas
 • Vazelionka

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jeigu būtų komunizmas, tai tu už savo komentarus jau gulėtum psichiatrinėj ligoninėj.

  Prieš 5 dienas