Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (1)
Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius

Šį vakarą ,,Anykštos" redakcija sulaukė skaitytojo skambučio apie neva pirmąją koronaviruso auką Anykščiuose. Sunerimęs skaitytojas prašė redakciją išsiaiškinti ar po miestą sklandanti informacija yra tikra.

 

Anykščių rajono vicemeras, rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius, o vėliau nuvežti į Kėdainių krematoriumą. Skambinusioji, neva nurodžiusi, kad sūnus mirė nuo koronaviruso.

Tačiau, pasak D.Žiogelio, neaišku ar vyriškis tikrai mirė nuo koronaviruso. Galbūt, tai tik jo motinos spėjimas, nes kol kas viešoje erdvėje nėra informacijos apie penktąjį šalyje nuo koronaviruso mirusį asmenį - nuo koronaviruso mirė trys ukmergiškiai ir panevežietis.

Jaunas vyras mirė Santaros klinikose. Pasak D.Žiogelio - jis ukmergiškis. Vicemero žiniomis ir mirusiojo asmens motina negyvena Anykščiuose. Kodėl ji kreipėsi į Anykščių komunalininkus - neaišku.

"Anykšta" susisiekė su UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriumi Kaziu Šapoka, tačiau direktorius sakė, kad jis informacijos apie tai, jog komunalininkai šiandien yra gavę prašymą iš Santaros klinikų parvežti mirusiojo palaikus neturi.

Tačiau "Anykštos šaltinio teigimu (kad toks prašymas buvo patvirtina operacijų vadovo D.Žiogelio redakcijai pateikta informacija), UAB Anykščių komunalinis ūkis atsisakė iš Santaros klinikų paimti mirusio žmogaus kūną.

 

-Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • stasys

  Nuoroda

  kad lyg lietuvoje dar niekas nemire nuo korono viruso. vienas mire nuo senatves, du nuo siaip ligu, bet skiedziama, kad visi nuo korono viruso. jei zmogus pasikars ar avarijoje zus, tai irgi bus nuo korono viruso?

  Prieš 4 dienas
 • Ar?

  Nuoroda

  Tai ar mirė anykštėnas,kad reiktų jo lavoną pargabenti į Anykščius?Kam priklauso tas tegul pasirūpina savo mir.artimuoju.

  Prieš 4 dienas
 • Bū meee me ke keee...

  Nuoroda

  Kažkas kažkur kažkaip kažkam...
  Gal sakė, gal nesakė!
  Kai kam šikna vietoj galvos
  Ir didžios baimės akys...

  Prieš 4 dienas
 • PABUSKITE

  Nuoroda

  Gal nežinote,kad Ukmergės versmė valo gatves,važinėja jų mašinos tai ar nereikėjo apie tai pamastyti.,o gal jau per vėlu. Kiek yra "gudrių" žmonių su komentarais ,kurie labai norėtų pakeisti Veryga. Klauso radiją,žiūri teliką ir nė bum,bum,o Veryga tą patį per tą patį kalba ir kalba,kad saugotis,saugotis ir vis vien nedaeina. iki musų galvyčių.. Juk kalbėjo iš Vilniaus visuomenės centro atstovė,kad reikia susidaryti gerą nuotaiką,viskuo džiaugtis,juoktis netgi dainuoti tai viskas prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo.

  Prieš 4 dienas
 • M.F.

  Nuoroda

  Vyriausybė lyg tai įspėjo žiniasklaidą, kad neplatinti nepatikrintų žinių, bet Anykšta matomai negirdėjo. Galite Anykštai pasakoti sapnus, vaikystėje darytas nesąmones, paskelbs.

  Prieš 4 dienas
 • Patyliu..

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Kokie jūs visi bjaurus... šeimos nariai (žmona, vaikai) negali tuo pasirūpinti, nes sėdi uždaryti visai kitoj šaly. O be kito ko tai įvyko vakar, todėl niekur nieko ir negirdėt. Nešnekėkit patys, kad čia klaidinga info jei patys nežinot!
  Užuojauta žmonai, vaikams ir kitoms giminems!

  Prieš 4 dienas
 • kokioj sajungoj gyvenam,

  Nuoroda

  tai toks ir poziuris i paprasta zmogu o ypac sena isrado nauja pasaka ,jie buvo rizikos grupej.,cinikai

  Prieš 4 dienas
 • Reikia

  Nuoroda

  Siųsti Nato karius vistiek jų dauguma serga tegul giną Lietuvą nuo korones

  Prieš 5 dienas
 • Nebereikia

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Šnipo žinutė rusams: NATO kariai ir Lietuvoje, ir Latvijoje jau virusu serga. Kontaktų daug. Kariuomenė iškris. Ant gegužės 9-sios galite pulti laisvai. Ginti nebebus kam. Nereikės nei raketų, nei armatų... Kerzavykais pozicijas užimsite.

  Prieš 4 dienas
 • ziauru

  Nuoroda

  Koks gali buti rusiavimas zmoniu gydymui,-ziauriau ir buti negali,-jei tau per 60,tai gydyti nebereikia,ka daro tas veryga,kodel niekas jo nenusalina.Nelaukime,kol mus virs 60 uzpuls si liga,kreipkimes kazkur,-to neturetu buti.Zmones,-nebetylekime.Priveze bastunu,iveze baisia liga,o tada gydyt nebereikia.

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau