Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Komentuoti
2020-03-26

Degė pievos

Ugniagesiai antrą dieną iš eilės praneša apie pernykštės žolės gaisrus Anykščių rajone.


Trečiadienį pievos degė Viešintų seniūnijos Viešintėlių kaime (išdegė 20 arų žolės) ir Anykščių seniūnijos Keblonių kaime ( išdegė 7 arai žolės).

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ttt Valei

  Nuoroda

  Tik nenusisnekek

  Prieš 4 dienas
 • Vale

  Nuoroda

  Daznai uzdega vazinedami netvarkingais automobiliais is vamzdzio ismetamos kibirkstys ir sukelia gaisrus pakelese ir toliau , nes puciant vejui kibirkstys toli lekia .

  Prieš 4 dienas
 • jo jo

  atsakymas į: Vale Nuoroda

  cia sianakti taip sapnavai?

  Prieš 4 dienas