Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Iš spaustuvės parvežtas naujas žurnalo „Aukštaitiškas formatas" numeris. Šio žurnalo „veidas" -  kunigas Algirdas Toliatas. Žurnale spausdinamas Jolantos Matkevičienės tekstas apie kunigą - „Senojo kelio pašnekesiai".

 Žurnalistas Vidmantas Šmigelskas rašo apie brangiai kainavusią medžioklę, kuriozinį įvykį, kai buvęs Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius „valstietis" Jonas Slapšinskas nušovė stumbrę („Medžioklė ir politika: pigiau šaudyti dramblius..."). Apie medžioklę V.Šmigelskas rašo ir rubrikoje „Be diktofono" („Apie Joną, mėsą ir šautuvą").

Žurnalistas Robertas Aleksiejūnas tekste „Garsiajai pianistei kartais norisi tik tylos" pasakoja apie iš Anykščių kilusią, Barselonoje gyvenančią muzikantę Paulina Dūmanaitę.

„Sesuo Paulina: „Dievą galiu sutikti tieisog eidama gatve" - žurnalistės Rasos Milerytės interviu su vienuole seserimi Paulina.

„Profesorius Antanas Tyla: „Esu pilkas Lietuvos akmuo, lauke ant vėjų sustojęs" - rašytojos, mokslų daktarės Jurgos Žąsinaitės tekstas apie žymų kraštietį istoriką, profesorių A.Tylą.

Daiva Goštautaitė žurnalui kalbino Utenos S. ir M.Miškinių viešosios bibliotekos direktorę Vidą Garunkštytę („Vida Garunkštytė: „Nebūčiau patikėjusi Lietuva, dabar būčiau sandėlio vedėja Anglijoje").

Iki karantino V.Šmigelskas spėjo pamatyti ir aprašyti Kaliningrado srities miesto Zelenogradsko kates. Apie kurorto kates publikacija „Kačių rojuje".

Į 13 klausimų šį kartą atsakė muzikinio projekto „X faktorius" finalistė Gerda Zaptoriūtė.

„Aukštaitiškas formatas" parduodamas visose Utenos regiono prekybos vietose bei Vilniuje, Ukmergėje, Kupiškyje ir Panevėžyje. Žurnalas prenumeruojamas visoje Lietuvoje.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Garbė

  Nuoroda

  Anykščiams, kad turi tokį intelektualų žurnalą. Laikas savivaldybei ,,Aukštaitišką formatą" užprenumeruoti visoms rajono mokykloms, bibliotekoms, seniūnijoms, kultūros centrams, senelių namams, kitoms įstaigoms. Tarybos deputatams ir M Fergizienei taip.pat, kad nors kiek atsigręžtų į dvasingumą. Gal tai nors kiek prasivalys Tubio ir Kapitono užterštus anykštėnų protus , išsklaidys skundimo ir verkšlenimo virusus, kurie mūsų bendruomenei pavojingesni už koroną. Ačiū už didelį jautrumą krašto kultūros žmonėms bei aktualų, teigiamą turinį, kuris labai ir labai reikalingas einant gerumo.kryptimi. Žurnalistams ir jų sutelktai profesionalų komandai. Tarp.žurnalo autorių yra ir rašytoja Jurga Žąsinaitė, puiki poetė Rasa Milerytė, rašytojas Rimantas Vanagas , žurnalistas ir muziejininkas Tautvydas Kontrimavičius, Raimondas Guobis, źurnalistės Daiva Goštautaitė ir ypač jautri Jolanta Matkevičienė, o tų žmonių gerumu, inovacijomis ypač džiaugiuosi. Vertinu Vidmanto Šmigelsko gerą humorą, kuris priverčia nusišypsoti, o Robertas Aleksiejūnas tartum persikūnija, tampa žmogišku, šiltu autoriumi. Linkiu redakcijos kūrybinai komandai ir toliau būti mūsų krašto šviesuliais, rašyti apie gražius, kūrybiškus žmones, jų veiklą. Jūsų paguodžiantys reikalingi kaip kasdieninė duona nuprovincialėjusiame Anykščių pletkyne. Visada perskaitau ,,Redaktorės skiltį. Ponios Gražinos dvasingumas, įžvalgos seniiausiai vertos būti išleistos atskira knyga, nuolatinė šviečiamoji, kraštotyrinė veikla įvertinta Anykščių kultūros premija. Jos nebanalūs, ytin aukšto lygio meno kūriniai, mūsų mylimą redaktorę pastato greta Anykšcių šviesuolių A. Drilingos, V. Papievio kūrybos. Palaikau, remiu, prenumeruoju, perskaitęs dalinuosi su giminėmis ir draugais Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Tokio lygio žurnalai ėjo tik Sąjūdźio metais. ,,Aukštaitiškas formatas" prilygsta ,,Nemunui" , ,, Bernardinams". Didźiuojuosi tikrais savo gimtinės patriotais redakcijos kolektyvu. Linksmų Jums švenčių, kūrybinės ugnelės ir geros sveikatos!

  Prieš mėnesį
 • Antonia Diaz

  Nuoroda

  Rašytojo paskambinęs dr. Ajayi padėjo man susigrąžinti savo vyrą po dvejų metų išsiskyrimo dėl nesusipratimo ir aš kelis kartus paprašiau jo sugrįžti namo, kad būtų su manimi ir trimis mūsų vaikais, bet atsisakau likti pas kitą moterį, kuri, tikiu. manipuliuoja juo. Aš mačiau liudijimą apie rašytoją dr. Ajayi, kai internete ieškojau pagalbos, kuris paaiškino, kaip jis padėjo jai išvežti brolį iš kalėjimo atlikus jai malonės burtą. Aš labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl aš rašau „WhatsApp“ rašybos rašytojas: +2347084887094 ir papasakojo, ką reikėjo padaryti, k laikėsi visų nurodymų, o šiandien aš taip pat turiu pasidalyti savo liudijimu, nes mano vyras grįžo namo po trijų dienų po to, kai daktaras Ajayi padarė rašybą, kad jis norėtų grįžti namo, dabar gyvename laimingai. Aš abejojau, bet dabar nebeturiu abejonių, nes viskas, kas pasakyta rašybos ratu, man nutiko taip, kaip jis man paaiškino, taigi, jei jums reikia rašybos raštvedžio pagalbos iškilus bet kokioms gyvenimo problemoms, susisiekite su Dr. Ajayi el. : drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094.

  Prieš mėnesį
 • Ieva

  Nuoroda

  Ačiū rašytojai Jurgai Žąsinaitei už straipsnį apie A.A. prof. Antaną Tylą. Prisijuokiau skaitydama Vidmanto Šmigelsko straipsnius. Šiuolaikiškas Daivos Goštautaitės paskojimas apie Utenos bibliotekos vadovę. Parašė žmogiškai, jautriai, šiltai. Patiko ir straipsnis apie kunigą A. Toliatą. Nežinojau, kad garsusis kunigas yra kilęs iš mūsų kraštų. O vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė kaip visuomet yra didelė žodžio meistrė. Ačiū jai už begalinį nuoširdumą ir sutelktą intelektualų redakcinį kolektyvą.

  Prieš mėnesį
 • Nuostabu

  Nuoroda

  Žurnalas "Aukštaitiškas formatas"-tikra sielos atgaiva. Gaila, kad leidžiamas tik kas ketvirtį. Mielai lauktume žurnal;o kiekvieną mėnesį. Ačiū redakcijai, leidėjams ir bendradarbiams.

  Prieš mėnesį
 • Taigis

  Nuoroda

  Labai laukiu šeštadienio kada paštininkas atneš.

  Prieš mėnesį
 • Perskaičiau

  Nuoroda

  Geras numeris. Ačiū.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai geras

  Nuoroda

  Tegul saugo Dievas savo kaimenę, o aplinkosauga stumbrus:D

  Prieš mėnesį
 • Utena

  Nuoroda

  Baltai pavydime anykštėnams tokios kūrybiškos redakcijos! Prenumeruoju ,,AF" gal dešimt metų. Būkite sveiki!

  Prieš mėnesį
 • Skaitau

  Nuoroda

  Nuolat skaitau šį žurnalą. Šviesos ir dvasingumo šaltinis. Būkite sveiki, mielieji Žurnalistai! Ačiū už įdomų numerį.

  Prieš mėnesį
 • Katalikas

  Nuoroda

  Labai gerai, kad "Aukštaitiškas formatas" tampa katalikišku leidiniu. Praeitame numeryje labai plačiai aprašytas Molėtų dekanas kun. Kazlauskas, jo nuotrauka puošė viršelį. Dabar žurnalo viršelyje puikuojasi kunigas Toliatas, spausdinamas ilgiausias rašinys. Ačiū leidėjams, linkime sėkmės.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau