Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius - 9, iš jų 6 iš Ukmergės. Visi mirusieji ukmergiškiai priklausė labai didelei rizikos grupei, pastaroji, jau 6-oji mirtis – garbaus amžiaus gyventojas, turėjo lėtinių ligų, mirė namuose, pranešė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos vadovas Darius Varnas.

 

„Šiai valandai Ukmergėje iš viso turime 54 susirgimo atvejus, iš jų – 28 sergantys medikai ir 1 Ukmergės ligoninės administracijos darbuotojas. Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų iš viso turime 649“, – naujausią informaciją skelbė jis.

-DELFI

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kad

  Nuoroda

  visi sie 9 mire ne nuo korono viruso, o nuo kitu ligu ir senatves. lietuvoje nera nei vieno mirusio nuo korono viruso.

  Prieš metus
 • Faiba

  Nuoroda

  Jei būtų pasimokinta iš Kinijos ir įsteigtos karščiavimo klinikos, mobilus patikros punktai, tai būtume išvengė bėdos

  Prieš metus
 • Londonas

  Nuoroda

  Gerbemi Anyktos zurnalistai, is komentaru akivaizdu kad daug anykstenu absoliuciai nesuvokia kas tai per virusas. Labai jaudinuosi del mano Anyksciuose gyvenanciu seimos nariu.Gal galetumete parasyti konstruktiviu straipsniu sia tema. Vitebske Baltarusijoj visos ligonines perdarytos kovai su plauciu uzdegimu ir mirtis priskiria prie plauciu uzdegimo taip nuslepdami tikraja mirties priezasti.Italijoj, Ispanijoj vienam plauciu aparatui atveza 10 ligoniu ir prijungia jauniausia ir sveikiausia o kitus issiuncia namo numirti.Sis virusas isplinta 6 kartus greiciau nei gripas,patenka i kvepavimo takus,dvi savaites gali nebuti jokiu simtomu.Veliau prasideda karsciavimas,sausas kosulys, pradeda tinti plauciai ir zmogus uzdusta.Nusikosejus daleles nuskrenda iki 6metru,nusiciaudejus iki 8.Ant kartono isgyvena para ant kitu pavirsiu 3paras.Paziurekit statistika kiek isgyja ir kiek numirsta.Kai visi dirbtinio kvepavimo aparatai taps uzimti,zmones kris kaip muses.Visi turetu jau dabar vaikscioti prisidenge veidus.Kokybisku kaukiu truksta visam pasauli.

  Prieš metus
 • Taigi

  atsakymas į: Londonas Nuoroda

  Tai ir pažiūrėkite statistiką nuo kokių ligų daugiausiai numiršta ir neskleiskite čia savo fantazijų.

  Prieš metus
 • Londonas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kol Anyksciuose Lamborghini nevazineja tai ir statistikos negali but. Jei koks 100 atvaziuotu tai ir statistika butu galima paziuret.
  https://www.worldometers.info/coronavirus/
  Ar zinai kiek tavo Lukasenka skolingas kinieciams, rusams ir kt.?

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Lukašenka labai teisingai siūlo iškelti ir atsakyti į du klausimus.
  https://www.youtube.com/watch?v=O2DqAi_w07Q

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Baltarusijai vadovauja protingas vadovas. Klausykite ir išmokite į valdžią rinkti protingus, išmintingus žmones, jeigu norite, kad valstybei protingai būtų vadovaujama, o ne narcizus, kvailus, vykdančius svetimų valstybių nurodymus. Vienintelis Brazauskas dar turėjo proto, tik ne visada jį naudojo, nes nugalėdavo savanaudiški interesai, o visi kiti užsienio statytiniai tik grožio ir tarnavimo Vakarams vietoje.
  https://www.youtube.com/watch?v=ICl4oQxVJAg />
  https://www.youtube.com/watch?v=MWiEZeO36F0

  Prieš metus
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Antrame vaizdo įraše nuo 6:30 apie tai kas gali laukti po viruso.

  Prieš metus
 • Galvokit

  Nuoroda

  Nepanikuokit ,Visad buvo mirčiu gripo metu ,o kad senyvo amziaus miršta ,tai atejo ju laikas ..amžina atilsį ,jiems ,,ir tiek .

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Pirmą kartą istorijoje Lietuvą užklupo virusas, iki tol nebuvo jokių virusų ir mirčių nuo gripo, tuberkuliozės ir kt. ligų virusų, žmonės buvo nemirtingi. Durnių laivas.

  Prieš metus
Įkelti daugiau