Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Vyriausybės sprendimu karantinas Lietuvoje dėl plintančio koronaviruso tęsis iki balandžio 13 dienos, tad kiek kitokiu režimu gyvensime gan dar ilgą laiką. "Anykšta” teiravosi pašnekovų, kaip paskelbtas karantinas pakeitė jų kasdieninę rutiną, kokių viešojo gyvenimo dalykų jie labiausiai pasigenda šiuo laikotarpiu ir kokiais dalykais tai kompensuoja.

 Vilma LISAUSKAITĖ, Lietuvos kariuomenės kariškė, štabo seržantė:

-Paskelbtas karantinas ir pati situacija kažkiek įtakojo kasdieninę rutiną. Pati esu kilusi iš Anyksčių rajono, dabar ten gyvena mama. Savaitgaliais dažnai ją aplankydavau, o dabar negaliu, nes yra vyresnio amžiaus. Pagal Vyriausybės ir specialistų rekomendacijas reikia vengti kontakto su vyresniais žmonėmis jų naudai. Suprantu ir laikausi rekomendacijų. Aišku norisi pamatyti, apkabinti, pabendrauti ar pabūti kartu, bet... Lieka tik telefonas.
O iš viešojo gyvenimo pasigendu gyvo bendravimo su draugais, apsilankymo prekybos centruose (man kaip moteriai tai svarbu), kad ir tų pačių kavinių. Tai nėra kažkokia tragedija. Tiesiog reikia išlaukti, saugoti save ir kitus.
Pati esu kariškė. Tarnauju Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione Rukloje (Jonavos r.). Vengiant susirgimų rutina čia šiek tiek pasikeitė – nevyksta rikiuotės, pasitarimai atliekami naudojantis kompiuteriais (nuotoliniu būdu), matuojama temperatūra, dezinfekuojama ir imamasi kitų priemonių, kad dalinys toliau sėkmingai galėtų vykdyti jam iškeltas užduotis. Kariuomenė net ir šalyje paskelbto karantino sąlygomis privalo išlikti budri ir tęsti karinį rengimą, kad išlaikytų kovinę parengtį. Taip, su naujais apribojimais, sustiprintomis higienos taisyklėmis, tačiau ir toliau pasirengusi vykdyti savo pareigą. Tad būkime sveiki, saugokime vieni kitus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Raštininkas

  Nuoroda

  Parašykit kaip Nato kariai su lygom tvarkosi ar daug lietuvių užkrėtė bastydamisi

  Prieš metus
 • kad

  Nuoroda

  ta kariuomene lietuvai visiskai nereikalinga. geriau tuos pinigus i bala estu, nors butu sausiau praeiti.

  Prieš metus
 • Taip

  atsakymas į: kad Nuoroda

  Geriau pinigai kariuomenei, nei pašalpa tau.

  Prieš metus
 • Loreta Dough

  Nuoroda

  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš metus
 • Pritariu komentarui TIKRAI

  Nuoroda

  Tai tiesa,-nerupi dukrom mamos,-nei kas nupirks,nei kas parupins,nei kas nutiks mamai.Mama,-gyvenime viena, deja .Ne viena mama palikta,-dukrom širdis neskauda...

  Prieš metus
 • Klausimiukas

  Nuoroda

  O kaip sekasi sveikti NATO kariams, užsikrėtusiems koronavirusu, kuris nustatytas Lietuvoje? Kaip jų sveikata dabar? Kontaktų daug juk? Kokie jų tyrimų rezultatai?

  Prieš metus
 • Tikrai?

  Nuoroda

  Panele karininke, o kas jūsų mamai duonos nuperka, gal ir vaistų, kas namuose apsitvarkyti padeda? Nesunku jai vienai vienužei namie sėdėti? O jei infarktas ar insultas kirstų - kas padėtų?

  Prieš metus
 • nu

  Nuoroda

  tegul merga eina vaiku gimdyti ,daugiau naudos bus tautai negu erke serti is pensininku pinigu ?

  Prieš metus
 • o, čia tai rėžei

  atsakymas į: nu Nuoroda

  štaba siržantei. Ir sugalvok gi tu man - štaba siržante

  Prieš metus
 • Tai

  Nuoroda

  Dabar dauguma prataujančiui jaunimui armija darbas, vinansuoja rūbai namie kada nori gyvenk ir žvenk

  Prieš metus
Įkelti daugiau