Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Kovo 30 dieną dėl koronaviruso epidemijos mokyklos pradėjo moikymą nuotoliniu būdu. Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Jurgitos Banienės, šis procesas Anykščių rajone vyksta pakankamai sklandžiai.

 „Vertinu pakankamai gerai situaciją rajone.Labai džiaugiuosi tuo, kas vyko per tas dvi savaites, kai mokiniai atostogavo. Buvo labai rimtas visų mokyklų ir mokytojų požiūris į pasiruošimą nuotoliniam mokymui. Ėjome tuo keliu, kad mokyklos savarankiškai sprendė, kokias moksleivių mokymo aplinkas internete rinktis. Negalime rinktis kažkurio vieno būdo, nes tai priklauso nuo daugelio dedamųjų dalių – nuo mokyklų turimų techninių galimybių, nuo mokytojų technologinių kompetencijų“, - sakė J.Banienė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tori

  Nuoroda

  Sunku mokytis taip.6val.prie kompo ir tiek namu darbu uzduoda kad neimanoma.turim prasyt mokytoju kad individualei dar su vaiku pasimokytu o jis 4kl.akys skauda .stresuoja pavarksta nes iki 20val.namu darbus atliekam.kai viskas baiksis tai vaikus po ligonines reikies tampyt ir vel beda su mokslais.reik baikt mokslo metus.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ausra Neveckiene

  Nuoroda

  Nuotolinis mokymas nevyksta sklandziai nes Alytaus m. pamokos vyksta 15min nieko nespeja isaiskinti o vaikai lieka vistiek be mokslo zinu nematau prasmes testi mokslo metus

  Prieš 4 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Nepasakyčiau kad sklandžiai vyksta viskas. Bet MOKYTOJAI ačiū, ji nuostabi, viską supranta, paaiškina, tačiau tėvams kurie dirba yra labai sunku mokyti vaikus. Taip išeina kad vienas iš Tėvų turi išeiti iš darbo??????

  Prieš 4 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Viskas labai gerai,nesudetiga mokytis namuose,viskas paaiškinama.

  Prieš 4 mėnesių
 • Algimantas

  Nuoroda

  Girios Vilkui - painioji mokyklą ir švietimo procesą....

  Prieš 4 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Tegul nemeluoja jau atsibodo mokytoja niekaip negali su vaiku bendrauti per mesenezer vaikas didziausiame strese

  Prieš 4 mėnesių
 • Algimantas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Mama - skambyk mokytojai ;-) ir eik mokytis Messenger bendrauti. Vaiką pamokysi ir pati išmoksi ;-)

  Prieš 4 mėnesių
 • Nepykit

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Tai paskambinkit mokytojai, kur problema. Blogiausiu atveju yra Tamo, telefonas, jei jau vaikas taip stresuoja (o gal mama daugiau).

  Prieš 4 mėnesių
 • kodėl

  Nuoroda

  viskas pas mus kaip seniau - viešai pateikiama informacija apie sklandų darbą, o faktiškai vyksta darbo imitacija. Suprantama tik tiek, kad darbuotojai nori gauti algą... Kokia bus nauda iš tokių "pamokų"?

  Prieš 4 mėnesių
 • Algimantas

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Kodėl - baik blūdyti ir briedus rašyti apie darbo imitaciją... vaikai pamokose, mokytojai dirba. Ir geriau nerėkite kad naudos iš to nėra...

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau