Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Vilniuje, Valakampiuose nuo birželio 1-osios pradės veikti nudistų paplūdimys, BNS informavo sostinės vicemeras Vytautas Mitalas.

 Anot jo, nudistų zona II-ojo Valakampių paplūdimio teritorijoje įrengiama šios bendruomenės prašymu.

„Gavome prieš tris ar keturis mėnesius prašymą iš nudistų bendruomenės, kad paplūdimys būtų įrengtas. Tad Valakampiuose, šiek tiek atokiau nuo pagrindinių paplūdimių, bus atskira vieta, kur bus įrengta reikalinga infrastruktūra – suoliukai, šiukšliadėžės ir įspėjamieji ženklai, sakantys, kad tai yra nudistų paplūdimys“, – tvirtino V. Mitalas.

Jis prašo vilniečių supratingumo tikėdamasis, kad pasipiktinusių šia idėja nebus.

„Specialiai parinkome atokią vietą su ženklais, kad visi žinotų, tikėsimės, kad gyventojai neužklups netyčia nieko“, – pridūrė vicemeras.

Nudistų bendruomenės atstovė Greta Pieskinaitė, sako, kad dar prieš metus šią idėją bendruomenė „laikė utopija“.

„Manome, jog tai didelis žingsnis į priekį, kuris padės visuomenei atsikratyti paplitusių mitų apie nudizmą, skatins sveiką gyvenseną, lygų įdegį, teigiamą požiūrį į žmogaus kūno grožį“, – savivaldybės pranešime sako G.  Pieskinaitė.

Pasak jos, nudizmo idėjos pradėjo formuotis dar XVIII amžiuje, o sostinėje gyvenanti „didelė ir nuolat auganti nudistų bendruomenė“ daug metų vasaras leisdavo prie Akmenos ežero netoli Trakų arba pajūryje, nes Vilniuje nebuvo tokio paplūdimio. Taip pat nudistai rinkdavosi poilsį kitose Europos valstybėse, kur tai yra įprasta.

„Žmonės laikosi nerašytų taisyklių: įkyriai nespokso, nefotografuoja, kitaip netrikdo ramybės, todėl atvykę poilsiautojai jaučiasi saugūs ir laisvi“, – teigia ji.

Įrengti naująją nudistų zoną patikėta savivaldybės įmonei „Grinda“. Pasak savivaldybės, šiuo metu įmonės darbuotojai į Valakampių II paplūdimį veža smėlį ir jį lygina. Artimiausiu metu nudistų zonoje bus montuojami suoliukai, stalai, informaciniai stendai, persirengimo kabinos.

Sprendimą trečiadienį galutinai patvirtino savivaldybės Ekonomikos komitetas. Pasak komiteto atstovo Vinco Jurgučio, jei šios zonos lankytojų bus daug ir atsiras poreikis, ateityje čia gali atsirasti ir papildoma infrastruktūra, dirbti gelbėtojai.

„Kol kas savivaldybė tiesiog startuoja įteisindama galimybę nudistams turėti legalią ir oficialią teritoriją, kurioje jie galėtų leisti laiką taip, kaip jiems priimtina - be drabužių. Vilnius yra didelis miestas, išsiskirantis vandens telkinių gausa. Džiugu, kad vietos čia atsiranda visiems, tokia dvasia turi ir spinduliuoti Lietuvos sostinė“, –  teigė politikas.

„Bendradarbiavimas su Vilniaus miesto savivaldybe buvo lengvas ir konstruktyvus. Per itin trumpą laiką pavyko įgyvendinti idėją, kurią daugelis Vilniaus nudistų dar prieš metus laikė utopija. Manome, jog tai didelis žingsnis į priekį, kuris padės visuomenei atsikratyti paplitusių mitų apie nudizmą, skatins sveiką gyvenseną, lygų įdegį, teigiamą požiūrį į žmogaus kūno grožį“, – sako Vilniaus nudistų bendruomenės atstovė Greta Pieskinaitė.

Savivaldybė šį sezoną taip pat žada įrengti naują paplūdimį su infrastruktūra neįgaliesiems Pilaitėje, prie Gilužio ežero, bus atnaujinami ir kiti sostinės paplūdimiai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kazkaip buvau uzklydes

  Nuoroda

  Palanges nudistu pliazan. Tai 2 dienas pykino ir savaite labai neturejau apetito

  Prieš 11 mėnesių
 • Bėdžiai

  Nuoroda

  Iki kokio lygio valdžia nusirito .Neturi rimtesniu darbú,tai nuogašiknių problemas sprendžia .Lietuva,kur tu eini ?

  Prieš 11 mėnesių
 • Lialia

  Nuoroda

  Anykščiams irgi reikia. Prie tilto.

  Prieš 11 mėnesių
 • Piatra

  Nuoroda

  Vo vo, vo, taiks trusykai su boruzelem insgyt, Adidas slepetes, Mare tai viska turi, inant Audi Jetta butinai sostyni aplankysmas siumet. Bo vis tiek ant Turkijas neiseina

  Prieš 11 mėnesių
 • Homonudisticus

  Nuoroda

  Reikia būtinai pas mūs Anykščiuose:) galėsim pasiskelbt po to net nudistų kultūros sostine :)

  Prieš 11 mėnesių
 • Kokia gėda

  Nuoroda

  Tipo bus galima vaikščiot be kaukių?

  Prieš 11 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  ar vyks lansbergo gaujos atstovas su mergoms ???

  Prieš 11 mėnesių
 • Tfu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  O kad tau jau nebestovi, irgi kaltas Landbergis?

  Prieš 11 mėnesių
 • Niekas

  Nuoroda

  čia neatsiliko. pas mus viduržiemį pležas . kad ir trumpai, bet veikia.

  Prieš 11 mėnesių
 • Sodietis

  Nuoroda

  Kaip čia dabar Anykščius Vilnius aplenkė? Negerai. Reikia kuo greičiau kur nors priue Rubikių ar Alaušo ežero nudistų pliažą steigti.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau