Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Trečiadienio naktį Anykščių rajone apiplėštos dvi parduotuvės.


Gegužės 20 dieną  apie 03.49 val. buvo pastebėta, kad Viešintose įsibrauta į parduotuvę. Pavogtų prekių kiekis ir padaryta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tą pačią naktį apie 05.10 val. Svėdasuose įsibrauta į parduotuvę, iš kurios buvo pagrobta apie 500 pakelių įvairių rūšių cigarečių. Padaryta 4040 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Kol policija miegos vagys toliau vogs, ir girtų vairuotojų ne gaudys net ir sulaukę pranešimų

  Prieš savaitę
 • Gyvenimas gerėja

  Nuoroda

  Taip trimituoja valdžios vyrai ! Jiems taip ,susikėtė algas,kancelerines ,benzinas ir t,t, o kitiems ,špyga taukuotą ! Vagystes bus ne tik krautuvese bet ir jus aplankys ,nes iki ti privedėt,Jovaiša,baura jau nekalbant apie koncervininku gauja .

  Prieš savaitę
 • Apie komisarą komunistą-tremtinį

  atsakymas į: Gyvenimas gerėja Nuoroda

  Gyvenimas gerėja, bet ateina STT ir nustumia nuo lovio. Po kiek laiko, įsistato kiaulės akis ir bando vėl patekti prie lovio.

  Prieš savaitę
 • S O S

  Nuoroda

  Signalizacija, su tiesioginiu vaizdu į telefoną. Ir parduotuvėms ir sodyboms. Jei patys nesisaugosim ir nesaugosim, tai vagys ir bujos.

  Prieš savaitę
 • Negelbės

  atsakymas į: S O S Nuoroda

  Tubio kabinete buvo STT įranga, bet vaizdas nekoks. Kas iš pigių kamerų?

  Prieš savaitę
 • Buvo

  Nuoroda

  ramu anksčiau, kol iš užsienio nebuvo sugrįžę visokie perėjūnai. Ten galėjo vogti. O kai Lietuva pradėjo gabenti iš užsienio savo piliečius, sugrįžo ir visokie valkatos, darmajedai ir vagišiai. Dabar ir vagiliaus.

  Prieš savaitę