Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

 Ona REPEČKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:

- Pinigai visada gerai, bet labai keistas padalinimas. Kodėl? Arba kitas klausimas - už ką? Už artėjančius rinkimus?Aš galvoju, kad šios išmokos pensininkams susiję su artėjančiais Seimo rinkimais.
Kai pensijos tokios "didelės", tai kur dabar reiks padėti tokius pinigus? Tikrai reikia apie tai galvoti.
Tos išmokos pensininkams iš skolintų vasltybės pinigų, kuriuos kažkada teks atiduoti jums, dirbantiesiems. Tikrai verta pagalvoti, kodėl tie pinigai dalinami, kodėl valdantieji tokie geri.
Reikėjo tuos pinigus geriau skirti tiems, kurie darbo neturi, tiems, kurie augina vaikus, kurie dėl karantino negalėjo dirbti ir užsidirbti. Reikia galvoti apie tai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ŽIŪRĖKIT PRIEKIN

  Nuoroda

  nors vieną žingsnį.Dabar bus nauja Verygos reforma,kad į ligoninę pakliuvęs pensininkas gautų ukolą ir valstybei palengvės,nes jų vis mažės ir nebeliks,visgi tai visi rizikos grupės dalyviai.Pinigų dykai niekas niekam nedalina,o 200eu ,kad nukreiptų dėmesį nuo problemos.

  Prieš 3 dienas
 • 123

  Nuoroda

  Baisesnio žmogaus, kaip konservatorius Europoje nėra... Ypač po sąjūdžio veleva..

  Prieš 3 dienas
 • Aha

  Nuoroda

  Po Vasiliausko išvarymo istorijos balsuosiu už Tubį

  Prieš 4 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  niekada nebalsavau nei už valstiečius, nei už konservatorius.
  Ačiū Nefui už katilines, už kurias mokėsim dar kelis dešimtmečius

  Prieš 4 dienas
 • atsak123

  Nuoroda

  jau geriau prastas konservatorius nei geras komunistas

  Prieš 4 dienas
 • Nepatenkintiems būsima išmoka

  Nuoroda

  Yra toks posakis:geriau žvirblis rankoj,nei balandis danguj.Tad kas nenorės ar kam tie žadėti 200eur.tik "menka smulkmė"-lai aukoja vargstantiems,vienišoms motinoms ir panašios soc,padėties žmonėms.Bet viešai nesipiktinkit ar kitaip nereikškit savo nepasitenkinimo tais,kurie didina pensijas,kurie net ir tais 200eur.nutarė paremti.Geriau tiek,negu nieko(išskyrus tuščiažodžiavimą...)Tad yra laiko pamąstyti ir dėl rinkimų,nes gražių pažadų jau labai daug girdėta,bet nieko nedaryta...

  Prieš 5 dienas
 • Igoris

  Nuoroda

  Nebūtų pensininkų bankroto tu visos vaistinės veną ranka duoda dviem atima

  Prieš 5 dienas
 • Laimės..

  Nuoroda

  Zigmo Vaišvilos komanda!

  Prieš 5 dienas
 • idomu

  Nuoroda

  idomu kiek pensijos gauni onute, jei gali parasyk,o jei perdaug pasidalink su vargstanciais pensininkais kurie ir 300 negauna budami vienisi senoliai, o moketi uz viska reikia

  Prieš 5 dienas
 • Romas

  Nuoroda

  Tai kam nereikia tu 200e turėtu būti galimybe atsisakyti!

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau