Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

 Ona REPEČKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:

- Pinigai visada gerai, bet labai keistas padalinimas. Kodėl? Arba kitas klausimas - už ką? Už artėjančius rinkimus?Aš galvoju, kad šios išmokos pensininkams susiję su artėjančiais Seimo rinkimais.
Kai pensijos tokios "didelės", tai kur dabar reiks padėti tokius pinigus? Tikrai reikia apie tai galvoti.
Tos išmokos pensininkams iš skolintų vasltybės pinigų, kuriuos kažkada teks atiduoti jums, dirbantiesiems. Tikrai verta pagalvoti, kodėl tie pinigai dalinami, kodėl valdantieji tokie geri.
Reikėjo tuos pinigus geriau skirti tiems, kurie darbo neturi, tiems, kurie augina vaikus, kurie dėl karantino negalėjo dirbti ir užsidirbti. Reikia galvoti apie tai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ŽIŪRĖKIT PRIEKIN

  Nuoroda

  nors vieną žingsnį.Dabar bus nauja Verygos reforma,kad į ligoninę pakliuvęs pensininkas gautų ukolą ir valstybei palengvės,nes jų vis mažės ir nebeliks,visgi tai visi rizikos grupės dalyviai.Pinigų dykai niekas niekam nedalina,o 200eu ,kad nukreiptų dėmesį nuo problemos.

  Prieš 3 mėnesių
 • 123

  Nuoroda

  Baisesnio žmogaus, kaip konservatorius Europoje nėra... Ypač po sąjūdžio veleva..

  Prieš 3 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Po Vasiliausko išvarymo istorijos balsuosiu už Tubį

  Prieš 3 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  niekada nebalsavau nei už valstiečius, nei už konservatorius.
  Ačiū Nefui už katilines, už kurias mokėsim dar kelis dešimtmečius

  Prieš 3 mėnesių
 • atsak123

  Nuoroda

  jau geriau prastas konservatorius nei geras komunistas

  Prieš 3 mėnesių
 • Nepatenkintiems būsima išmoka

  Nuoroda

  Yra toks posakis:geriau žvirblis rankoj,nei balandis danguj.Tad kas nenorės ar kam tie žadėti 200eur.tik "menka smulkmė"-lai aukoja vargstantiems,vienišoms motinoms ir panašios soc,padėties žmonėms.Bet viešai nesipiktinkit ar kitaip nereikškit savo nepasitenkinimo tais,kurie didina pensijas,kurie net ir tais 200eur.nutarė paremti.Geriau tiek,negu nieko(išskyrus tuščiažodžiavimą...)Tad yra laiko pamąstyti ir dėl rinkimų,nes gražių pažadų jau labai daug girdėta,bet nieko nedaryta...

  Prieš 3 mėnesių
 • Igoris

  Nuoroda

  Nebūtų pensininkų bankroto tu visos vaistinės veną ranka duoda dviem atima

  Prieš 3 mėnesių
 • Laimės..

  Nuoroda

  Zigmo Vaišvilos komanda!

  Prieš 3 mėnesių
 • idomu

  Nuoroda

  idomu kiek pensijos gauni onute, jei gali parasyk,o jei perdaug pasidalink su vargstanciais pensininkais kurie ir 300 negauna budami vienisi senoliai, o moketi uz viska reikia

  Prieš 3 mėnesių
 • Romas

  Nuoroda

  Tai kam nereikia tu 200e turėtu būti galimybe atsisakyti!

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau