Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Tie, kurių profesinė veikla yra susijusi su statybomis bei atnaujinimo darbais, tokiomis temomis kaip tvirtinimo detalės, galėtų kalbėti valandų valandas. Tačiau, jei žmogus profesiškai save realizuoja kitoje srityje, o statybos jį domina tik tiek, kol pastatomas jam reikalingas objektas, tai, natūralu, kad tvirtinimo detalės gali sukelti daugiau klausimų nei atsakymų. Taigi, jei ir jums tvirtinimo detalės vis dar menkai pažįstamos, kviečiame apie tai sužinoti daugiau TORX.

 Ar tiesa, kad tam tikrų tipų vinys nėra priskiriamos tvirtinimo detalėms?

Kaip žinia, vinys yra iš tiesų įvairių tipų – lygios, riebėtos, statybinės, paletinės ir t.t., tačiau klaidinga galvoti, kad tik tam tikrų tipų vinys priskiriamos tvirtinimo detalėms. Nieko panašaus – bet kurio tipo vinis yra įvardijama kaip tvirtinimo detalė.

Ar tiesa, kad bet kurią tvirtinimo detalę pritvirtinti gali tik statybų srities specialistai?

Nors iš tiesų būtų galima įvardinti kur kas daugiau atvejų, kai šių detalių tvirtinimą reikia patikėti profesionalams, verta akcentuoti, kad yra ir išimčių. Pavyzdžiui, jei reikia tik įkalti vinį, tai nėra jokių priežasčių, kodėl šio darbo negalėtumėte atlikti savarankiškai.

Ar tiesa, kad šių detalių tvirtinimas visada reikalauja specialios įrangos, kurios, tikėtina, daugelis net neturi savaime namuose?

Tikrai ne – viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Štai, pavyzdžiui, tam, kad įkaltumėte vinį, jums pririeks tik kokybiško platuko, na, o jį tikrai daugelis turi savo namuose.

Ar tiesa, kad visos tvirtinimo detalės kainuoja labai brangiai, nes jos tarnauja ilgą laiką?

Tikrai ne – tvirtinimo detalių kaina priklauso nuo detalės paskirties, Štai, pavyzdžiui, įvairūs tvirtinimo kampai arba kabės kainuoja iš tiesų labai pigiai – vos keliolika ar keliasdešimt centų. Ir jų tarnavimo laikas, savaime suprantama, yra labai ilgas.

Ar tiesa, kad tvirtinimo gaminiai yra skirstomi į skirtus naudoti lauke ir į skirtus naudoti viduje?

Taip, tiesa ir viskas todėl, kad lauke tvirtinimo elementai yra veikiam įvairių veiksnių (šalčio, lietaus, sniego ir t.t.), kurie ilgainiui gali sukelti koroziją. Taigi, tvirtinimo detalės, kurios yra skirtos naudoti lauke, yra apdengtos šiems veiksniams atspariomis dangomis ir tai yra vienas svarbiausių dalykų, į kurį svarbu atsižvelgti perkant šias detales. Paprastai šios detalės būna padengtos karštu cinku arba joms būna atliktas karštas cinkavimas.

Ar dekoratyvumas visada išlieka svarbiu aspektu?

Kai kalbame apie tvirtinimo detales verta akcentuoti ir tai, kad dekoratyvumas ne visada išlieka svarbiu akcentu. Viskas todėl, kad nemaža dalis tvirtinimo detalių, pavyzdžiui, tų, kurios yra naudojamos gegnės tvirtinti, yra tiesiog nematomoms, tad išvaizda šiuo atveju tikrai nėra svarbus aspektas.

Ar tiesa, kad visos tvirtinimo detalės yra parduodamos tik dideliais kiekiais?

Ne, nieko panašaus – tikrai rastume tokių, kurios parduodamos vienetais ir, tai, savaime suprantama, garantuoja patogumą bei praktiškumą vartotojui.

Ar tiesa, kad tvirtinimo detalių verta įsigyti tiksliai tiek, kiek jų reikia?

Atsakant į šį klausimą, verta pastebėti, kad dažnu atveju nėra labai paprasta apskaičiuoti, kiek tvirtinimo detalių reikės, ypač tuomet, kai kalbame apie vinis. Taigi, visada tvirtinimo detalių galima įsigyti šiek tiek daugiau nei iš tiesų reikėtų, kad būtų išvengti laiką gaišinančių kelionių į parduotuvę, o darbas būtų baigtas kuo greičiau. Be to, nereikia pamiršti, kad tvirtinimo detalių likutis gali ramiai leisti vėsioje ir sausoje vietoje, pavyzdžiui, garaže labai tikėtina, kad ateityje bus dar ne viena proga jas panaudoti.

Ar tiesa, kad krūvio dydis yra vienas pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų atsižvelgti?

Taip, krūvio dydis iš tiesų vadina vieną svarbiausių vaidmenų, renkantis tvirtinimo detales. Krūvio dydis – tai svoris, kurį tenka atlaikyti tvirtinimo elementui. Be to, svarbu atkreipti dėmesį ir į kitas aplinkybes, pavyzdžiui, ar krūvio dydis yra statinis, ar dinamiškas; ar ateityje gali atsirasti skirtingų krypčių ir pan.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nors tvirtinimo detalės šiandien sudaro iš tiesų labai didelį pasirinkimą, jas išsirinkti tikrai nebus taip sudėtinga, kaip jums gali pasirodyti iš pirmo karto – tvirtinimo detalės turi išsamius parašymus, o ir konsultantai visada jums bus pasiruošę padėti,

Užsak. Nr. 501