Ar šią vasarą jau maudėtės upėje, ežere arba jūroje?

Dienos anekdotas

Aš išbandžiau daugybę priemonių indams plauti. Bet geriausia visgi žmona.

Komentaras

vairuotojas:„sutvarkykit tramplina per gelezinkelio begius Biliuno gatvej,sarmata miesto sveciu."

Komentuoti

Šį ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje iš pareigų atleistas Anykščių ligoninės direktorius dr.Audrius Vasiliauskas.


Už dr. A.Vasiliausko atleidimą balsavo 18 Tarybos narių, prieš - 3.
Iš ligoninės direktoriaus pareigų dr. A.Vasiliauskas atleistas šalių susitarimu, tačiau, kaip posėdyje prisipažino pats dr.A.Vasiliauskas, išeiti iš darbo jis patyrė spaudimą iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos.
Lakinuoju Anykščių ligoninės direktoriumi paskirtas Anykščių rajono mero patarėjas Dalis Vaiginas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 101

  Nuoroda

  Dalmatinas

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  Nuoroda

  Vaiginas gražins išeitines ? Laaabai abejoju .

  Prieš mėnesį
 • Rašeivoms

  Nuoroda

  Įdomu - pamąstymui. Su kokia gi pinigų suma išėjo Vaiginas gal pamiršot? Gavo algą tūkstantinę, tai ne dabartinis Direktorius. Dabar pradėjęs eiti vėl tas pačias pareigas turėtų grąžinti paimtą išeitinę pašalpėlę.. Vėl išeis ir vėl gaus. Aišku, kad konkurso nebus dar tris metus. Dabar beveik visi daktarai yra rizikos grupėje, o jaunimo kiek b uvo atėję - pabėgo, pamatę, kas čia dedasi. Išvadas darykit patys. Kad laikinasis vandenų direktorius nieko nesupranta Žiogelis užstoja, kadangi yra socdemas, kad sunkiau pradėti dirbti naujam (buvusiam) ligoninės direktoriui, jokios paramos iš savivaldybės nesulaukė, tik buvo ujamas. Paskaitykit audito išvadas (savivaldybės tinklalapyje rasite) Pamatysite, kad ligoninė neturi jokios strategijos ateičiai, jokių konkrečių planų. Tik visur prirašymai, dvigubi budėjimai, jūsų Almutės darbas per kelias vietas per parą ir visur budi jūsų taip garbinamas Vaiginas, nes jam dar negana.Tarp kitko 2017m ligoninė baigė su minus 48148Eur.nuostoliu. Paskaitykit labai įdomios audito išvados, atmerkit akis.

  Prieš mėnesį
 • Audito išvados neįgyvendintos

  atsakymas į: Rašeivoms Nuoroda

  Aiškiai parašyta, kad "su ligoninės vadovu buvo ne kartą bendrauta, kai kurių priemonių įgyvendinimo terminai pratęsti, tačiau ir pratęstiems terminams pasibaigus, didžioji dalis rekomendacijų taip ir liko neįgyvendintos."
  Pasirašo Savivaldybės kontrolierius

  Prieš mėnesį
 • Anykštienė

  Nuoroda

  Kad tik vietiniams ligoniams būtų paslaugų nemažiau negu buvo.Kaip gi senstantis rajonas geriausia kai viskas vietoje lengvai pasiekiama.O kitus rajonus brangus malonumas važinėt!!!!

  Prieš mėnesį
 • Juodoji modžachedo našlė

  Nuoroda

  Kuo daugiau aš domiuosi ligoninės ir valdžios intrigomis, tuo labiau man norisi apsijuosti šachido diržu ir išsprogdinti velniop visą tą šaitanų irštvą ! :)

  Prieš mėnesį
 • Tokia

  Nuoroda

  ir kultūra su tokia pinigų suma išeina ir už ką tokį sprendimą priėmė taryba

  Prieš mėnesį
 • 00

  atsakymas į: Tokia Nuoroda

  O kokia jūsų kultūra...

  Prieš mėnesį
 • mokslų daktaru

  Nuoroda

  Aukštos kultūros žmogus viešai apie vištas dergiančias iš viršaus nepasakoja.

  Prieš mėnesį
 • seniai aišku kas ką reklamuoja

  Nuoroda

  Trečiadienio rytą K.Tubis ir A.Vasiliauskas leidosi į antrąją ligonių vizitaciją. Kaip tik trečiadienį, specialiuose punktuose (tarp jų ir Anykščių ligoninėje) prasidėjo išankstinis balsavimas. Anykščių rajono rinkimų komisijos pirmininkė sakė, jog komisijos nariai buvo nuvykę į Anykščių ligoninę ir gražiuoju paprašė K.Tubį baigti agitaciją. "Nuvyko stebėsenos grupės atstovai ir tieisog įspėjo, kad baigtų vaikščioti. Įstatymas draužia agitaciją likus 30 valandų iki rinkimų pradžios."

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau