Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)
Negyvo kūdikio kūnas rastas šios sodybos kieme Šeimyniškių kaime.

,,Anykštai” pavyko susisiekti su moterimi, kuri yra  lauko tualete rasto negyvo kūdikio motinos močiutė.


,,Kiek mes iš jos išgirdome ir supratome, jai, kaip suprantu, įvyko persileidimas. Mergina nežinojo, kad laukiasi, nes ji kas dvi-tris savaites sirgdavo mėnesinėmis. Esame labai susinervavę. Mergina ištisai verkia.Ten net ne kūdikis, o tik gemalas, ten nieko nėra. Jeigu tai būtų nutikę ligoninėje, niekas policijos nebūtų kvietęs, tačiau kadangi mergina su savo draugu gyvena soduose, jie patys iškvietė greitąją pagalbą, o medikai pranešė policijai. Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus mums visiems”, - kalbėjo močiutė.

 

Plačiau - šeštadienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Edzkis

  Nuoroda

  Bet dievas yra.............

  Prieš 7 mėnesių
 • Mociutei

  Nuoroda

  DEL NIEKO,medikai nebutu kviete policijos,jei nustate kudikio lyti,tai jau nemazas nestumas buvo!

  Prieš 7 mėnesių
 • 20 metelių! Opapa!
  Nu ir kam taip, mergaite, darei! Gyvybė yra gyvybė. Būtum užauginusi... Dukrą turėtum, geriausią draugę visam gyvenimui..

  Prieš 7 mėnesių
 • Laukiam

  Nuoroda

  Tiesa paaiškės gavus ekspertų išvadas, tačiau pareigūnai abejoja moters žodžiais, nes lauko tualete rastas negyvas kūdikis nė iš tolo nepanašus į mėnesio gemalą, o jo tėvų elgesys kelia daug abejonių. Negyvo kūdikio lavonas Šeimyniškėlių kaime, lauko tualete, buvo rastas ankstų ketvirtadienio rytą. Jį apie 4 val. 50 min. aptiko į tualetą nuėjęs vyras, kuris yra dvidešimtmetės sugyventinis. Kad tualeto duobėje guli ką tik pagimdytas kūdikis, abejonių nekilo – mergaitė buvo su virkštele, šalia mėtėsi ir placenta. Gimdyvė sparčiai sveiksta Vyras nuskubėjo namo ir bandė pasikalbėti su drauge, tačiau tai padaryti jam sekėsi sunkiai, todėl jis iškvietė greitąją pagalbą, o medikai apie įvykį informavo policiją. Praėjus parai po įvykio gimdyvė vis dar buvo gydoma Panevėžio ligoninėje. Moteriai atlikti visi būtini tyrimai, o jos sveikatos būklę penktadienį gydytojai vadino normalia ir stabilia. Kai 20-metė sustiprės, pareigūnai ketina ją apklausti. Jei paaiškės, kad moteris pagimdė gyvą vaiką, jį tyčia nužudė ir įmetė į tualeto duobę, ji namų neišvys ilgai, nes už tokį nusikaltimą jai gali grėsti 20 metų laisvės atėmimo bausmė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Blogai

  Nuoroda

  Matai, mėnesinės kas 2 savaites, prie ruso būdavo retesnės.

  Prieš 7 mėnesių
 • Komentr.:ei,sėkmės teisme ir kt."

  Nuoroda

  Taip taip...mergina verkia,palikit ją ramybėj"begėdžiai" ir t.t.Tik reikia KIEKVIENAM ŽINOTI jog UŽ SAVO POELGIUS ATSAKO PATS ŽMOGUS! Nereikia vaidinti aukos-yra Anykščiuose ligoninė,jeigu jau iškilo sveikatos problema.Vaikai NEATSIRANDA IŠ NIEKUR,joks vėjas "neįpučia"...O komentuoti ar išsakyti turi teisę kiekvienas,be įžeidinėjimų! Ir dar kvailiau kitus gąsdinti teismais už savo nuomonės išsakymą!

  Prieš 7 mėnesių
 • Ei

  Nuoroda

  Kas jus nedastumti kad nesamones rasinejat.palikit mergaite ramybei!!!

  Prieš 7 mėnesių
 • Feja

  atsakymas į: Ei Nuoroda

  Tai kad ji nebe mergaite

  Prieš 7 mėnesių
 • Sekmes teisme

  Nuoroda

  Uzblokuoti sita web hostinga ir domaina, linkiu prisiteisti milijonus!!!

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau