Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)
2020-07-01

Knygos pristatymas

Legendinis žurnalistas Skirmantas Pabedinskas atskleis tai, kas netilpo į daugiau nei 26 000 reportažų, padarytų per 50 metų karjerą LRT.
Visa tai knygoje „ISTORIJOS, KURIŲ JUMS NEPAPASAKOJAU“.
Laukiame Jūsų liepos 2 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žinovas

  Nuoroda

  Puiki knyga, daug įdomybių prirašyta. Ne mažiau įdomią ir vertą paskaityti publicistikjos knygą neseniai išleido anykštėnas žurnalistikos veteranas Vaižganto premijos laureatas Vytautas Bagdonas. Šių knygų nerasite knygynuose, nes ten dideli prekybos antkainiai, o autorius nenori plėšikauti iš skaitytojų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Genei

  Nuoroda

  S. Pabedinsko knygų yra visuose knygynuose, tame tarpe ir Anykščių. Kaina apie 15 EUR. Bus ir knygos pristatyme, galėsite nusipirkti, gauti autografą. Knyga labai įdomi, yra ko pasiskaityti.

  Prieš 6 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  Gal Pabedinskas knygoje parase kaip su keliu milicija tarybiniais laikais gaudydavo kas su valdiskom masinom vazinejo i sodus ir kitur,filmuodavo paskui rodydavo per televizija [keliai masinos zmones ].Daugelis filma isipirkdavo vezdavo i Panevezi Jo moskviciui padangas,benzino talonus ir kt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gene

  Nuoroda

  Gal ir knyga bus galima nusipirkt , ir kokia butu kaina ?

  Prieš 6 mėnesių