Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
2020-07-01

Knygos pristatymas

Legendinis žurnalistas Skirmantas Pabedinskas atskleis tai, kas netilpo į daugiau nei 26 000 reportažų, padarytų per 50 metų karjerą LRT.
Visa tai knygoje „ISTORIJOS, KURIŲ JUMS NEPAPASAKOJAU“.
Laukiame Jūsų liepos 2 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žinovas

  Nuoroda

  Puiki knyga, daug įdomybių prirašyta. Ne mažiau įdomią ir vertą paskaityti publicistikjos knygą neseniai išleido anykštėnas žurnalistikos veteranas Vaižganto premijos laureatas Vytautas Bagdonas. Šių knygų nerasite knygynuose, nes ten dideli prekybos antkainiai, o autorius nenori plėšikauti iš skaitytojų.

  Prieš mėnesį
 • Genei

  Nuoroda

  S. Pabedinsko knygų yra visuose knygynuose, tame tarpe ir Anykščių. Kaina apie 15 EUR. Bus ir knygos pristatyme, galėsite nusipirkti, gauti autografą. Knyga labai įdomi, yra ko pasiskaityti.

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  Gal Pabedinskas knygoje parase kaip su keliu milicija tarybiniais laikais gaudydavo kas su valdiskom masinom vazinejo i sodus ir kitur,filmuodavo paskui rodydavo per televizija [keliai masinos zmones ].Daugelis filma isipirkdavo vezdavo i Panevezi Jo moskviciui padangas,benzino talonus ir kt.

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  Gal ir knyga bus galima nusipirkt , ir kokia butu kaina ?

  Prieš mėnesį