Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Baidarininkai skundžiasi, kad Anykščių rajone kai kuriose vietovėse jiems prastai pritaikyta infrastruktūra.


"Teko plaukti baidarėmis nuo Anykščių iki Kavarsko. Praplaukėme nemažai baidarių sustojimų/prieplaukų upėje, visur tvarkinga ir patogu išsilaipinti, išskyrus Kavarsko užtvankos prieplauką. Pontoninio tilto, kuris turėtų būti pagal prieplaukos konstrukciją, nėra ir niekam tas nerūpi. Kituose sustojimuose, jie, matyt, dėl ledonešio žiemą išimami, o vasaros sezoną grąžinami, tik ne Kavarske. Tas tiltelio likutis apaugęs žolėmis, visur dumblas ir šiukšlės. Pukiai reprezentuojamas Kavarskas, tiesiog norisi jame sustoti.
Tiesa, pastebėjome, kad yra padarytas vienas manevras, kad turistas liktų Kavarske – per užtvanką neįmanoma persinešti baidarių.
Kavarskas ir apylinkės man labai patinka, dažnai ten leidžiu dienas, bet prieplauka yra visiškas pravalas lyginant su kokiais Vilkatėnais, Daumantais, Vetygala ir panašiai", - pastebėjo skaitytojas Marius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Turizmo vystymo klausimus sprendžia savivaldybės ribose tokia turizmo veiklos komisi, kurios pirminikad berods pats mero pavaduotojas. Gal žurnalistai gali jam mikrofona pakišti su klausimu apie baidarių turizmo kelius Šventaja Anykščių rajone?

  Prieš mėnesį
 • Minusas

  Nuoroda

  Ir vėl minusas Kavarskui. Oi, reikia sėst kavarskiečiams už bendro stalo, žymėt SILPNYBĖS, STIPRYBĖS, sprendimų būdai, kas už ką atsakingas, kas kuo gali savanoriškai pagelbėti ir pan. Nejaugi tai - misija neįmanoma?

  Prieš mėnesį
 • Minusui

  atsakymas į: Minusas Nuoroda

  Ne Kavarskas tvarko tas prieplaukas, mulki

  Prieš mėnesį
 • Uzkniso

  Nuoroda

  Klausimas Man toks iškilo???Ar mes dar turime Regioninio parko direkcija ar nebe?????

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  ach tu pinda kavarsko

  Prieš mėnesį
 • Zdraica

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Balnyku

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Elektrinės statybų metu, buvusi Kavarsko valdžia niekuo nepasirūpino, nepadarytas ir žadėtas paplūdimys.

  Prieš mėnesį
 • Vlada

  Nuoroda

  Iseitis yra , isleidai ora is baidares ,persinesiai , pripompavai oro , juk oras dar kol kas dykai ,ir plauk iki Ukmerges arba dar toliau.

  Prieš mėnesį
 • Čia specialiai

  Nuoroda

  Taip yra, kad kavinės Kavarcki neuplustute. Bo vietų nedaug

  Prieš mėnesį