Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Anykščių seniūnijos Naujųjų Elmininkų kaime, buvusiose Elmininkų bandymų stoties patalpose, duris atvėre "Lietuvos meno ir mokslo studija".


Pasak šios erdvės įkūrėjo, vienoje Kauno profesinėje mokykloje virėjo specialybę įgijusio Rimanto Juodelio, "čia bus  siekiama puoselėti ir perteikti moderniausiai atrodančią meno ir mokslo koncepciją."
Pati studija nėra veikianti, kaip įmonė - tai keletos įmonių kompleksas, apjungtas administraciniais tikslais.
R.Juodelis siūlo komunikacijos stiprinimo mokymus ir konsultacijas verslui bei fiziniams asmenims, spaudžia  100% vaisių, uogų ir daržovių sultis,teikia garso įrašų studijos paslaugas,nuomoja paspirtuką.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • spibemaisse

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • L.Al.

  Nuoroda

  Gerai, kad vaikinas, įsigijęs virėjo specialybę, ieško būdų kaip užsidirbti sotesnį duonos kąsnį. Klaida padaryta pavadinime. O jis - pompastiškas: "Lietuvos meno ir mokslo studija". Nemanau, kad virėjo mokslus teįkandęs asmuo yra pajėgus užsiiminėti menu ir mokslu, nebent samdytų tokiai veiklai mokslininkus ir menininkus - kitaip sakant profesionalus. Bet... palinkėkime jam sėkmės! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Na taip...

  atsakymas į: L.Al. Nuoroda

  Tai maždaug tas pats, kas Anykščių profkę pavadinti universitetu arba akademija, žinant, kad net iki kolegijos ji nedatraukia....

  Prieš 2 mėnesių
 • O bet tačiau...

  Nuoroda

  Ar pagal specialybę paprastu virėju nedirbs? Kad ir tame Elmininkų restorane, kurį Šmigelskas net kelis metus "reklamavo"... Ne? Tik sultis moka spausti?

  Prieš 2 mėnesių
 • :)

  Nuoroda

  Robke biski pakiletas buvo kai rase laiska :D

  Prieš 2 mėnesių
 • Daiva

  Nuoroda

  Neskaityk baisiu komentarų!!!Siek užsibrėžto tikslo !!!Ir tik pirmyn!!Visi pradėjo nuo nulio 0!!!Dar gal ir didelė paramą gausi. Čia tau visi iš pavydo rašo!

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Kodėl tokie pikti Anykščių žmonės? Ar tai pavydas,ar tai noras įžeidinėt,šmeižt jauną žmogų?Nepažystu šio jaunuolio,bet perskaičius apie jį,tiesiog gaila žmogaus.Reiktų pasidžiaugt,kag jaunuolis kažką kuria, nori dirbt.Ar jam malonu,kai tokie komentarai,tik smerkentys ir su pasityčiojimu.Pagalvokit apie save,ar malonu būtų,kad apie jus komentuotų blogai.Gal pirmiausia tegul vyrukas dirba ir bus matyt kaip seksis.Ne visada žmogus baigęs tam tikrus mokslus dirba pagal savo išsilavinimą ar kitaip.
  Kaip pavyzdį pateiksiu dainininką Kąstytį Kerbedį,kuris labai seniai besimokydamas Panevėžio (tuo metu vadinosi J.Švedo muzikos mokykla),jos net nebaigė,bet su geru balsu ir savo dideliu darbu tapo populiarus ir mylimas žmonių - žvaivždė muzikos pasaulyje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kazko nesupratau

  Nuoroda

  Profke baige vireju ir teikia verslui konstacijas? Va cia tai geras.

  Prieš 2 mėnesių
 • Žemės planetos stebėtojasMarijus ( Dj's HQ'SkyCores)

  Nuoroda

  Yra žmonių... kurie nebaigę aukštesnio išsilavinimo mokyklų ..., bet yra visur kitur labai gabūs... pvz. kaip R.Juodelis spaudžia 100% vaisių, uogų ir daržovių sultis,teikia garso įrašų studijos paslaugas,nuomoja paspirtuką... Esant galimybėms galetų iš žemės planetos rojų padaryt, pvz. kaip ir su Venus Projektu... bet visa tam moderniam rojui žemėje sukurti trugdo ir lėtina evoliuciją nusistovėjus dabartinė monetarinė sistema... ir žmonijos pasenusios socialines mąstymo dogmos...doktrinos... ideologijos ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • sidas

  Nuoroda

  Juodeliuk nebejuokink jau svieto, inovatoriau tu inovatoriau

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau